Aylık 400 tl ye özel spor dersine yazılacağım. Sizce çok mu?

1 ay boyunca sınırsız olarak spor salonunu kullanacağım.

Spor hocam her dakikam da yanımda olacak

Salona gidemediğim zamanlarda telefon ile diyeti bozmamam için iletişim halinde olacak

yani yaşam koçum olacak aslında bir nevi. Sizce nasıl?

0|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

• ohaa dicem ama senin geliirine bağlı aylık 5binden yukarı maaşım olsa bende gderim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• paran varsa bas gitsin ya kimin umrunda :) çok iyi bişi bence yürü git hiç düşünme sonunda mutluluk varsa dökülen paranın ne önemi var :)

0|1
    0|0
  • burada aylık 1300 alan var. 400 iyi gibi. Aylık 500ede veren var. Biz senin alacağın yani benimde bahsettiğim duruma personal training diyoruz. Normal 1 bayan için gereksiz. Genelde çabuk kaslanmak isteyen erkekler, iradesi olmayıp spora 1 gün gelip 3 gün gelmeyen, yeme programı olmayan türde paralı insanlar kullanır. Veya 1 özrü veya sakatlıgı olanlar. Senin için gerekli olduğunu düşünmüyorum. Spor salonunda verilen programa uy, sağlıklı beslen, düzenli uyku, bitti.

0|0
    0|0
  • İşin ilginç yani ne biliyormusun. Sen ona ayda 400 tl verip onunla birlikte spor falan yapacaksin. Tek fark aynibseyleri yaptiginiz halde o para kazanacak sen para kaybedeceksin.

1|0
    0|0
  • Ben vermem şahsen o parayı, bunun yerine diyetisyen+spor yaparım :) diyetisyenler zaten motive ediyor seni yiyecek konusunda ayrıca sonucu görünce sen de motive oluyosun, 400 lira çok.
    50tl=spor
    50tl (özelde gidersen)= diyetisyen :))

0|0
    0|0
  • Çok fazla yılda 4800 yapar en kral spor salonuna yazılsan 2500 3000 verirsin en fazla geri kalan parayla da gerekirse ordaki fitness trainerlerden özel ders alabilirsin

0|0
    0|0
  • Dürüst biriyse mantıklı bir durum bu.

0|0
    0|0
  • ben vermem bu parayı ama işine yarayacaksa sen bilirsin sonuçta para senin. spor için en fazla 100 olmalı aylık.

0|0
    0|0
  • ben senin o dediklerini kayıt olan herkese yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • kendi sporunu kendin yap derim spor siteleri var gir onları programı kendin uygula kimseye gerek yok bosunada para verme hoca olsada oluyo bu işler kendi hocalğını kendin yap

0|0
    0|0
  • 540 TL verip 1 yıllık spor salonuna yazılmıştım ocak ayında, bütün programlar ve eğitimli hocalarla birlikte -.-

0|0
    0|0
    • nasıl geçti peki?

• Yaşadığım bölge göçmen kısmı olduğundan dolayı sıkıntı yaşamadım spor salonunda herkes spor yapma amacıyla orada. Onun dışında bütün listelere uydum 2-3 ayda çok belirgin fitlik ve kas oldu. Sporu çok aksatmayacak ve profesyonel sporcu olma amacın yoksa boş masraf gibi. Zaten olay sende bitiyor sen yapmadıktan sonra koçun ne kadar uğraşsa da birşey değişmez.

• Çok
    Düzgün bir spor salonu bul onlarda ilgilenir zaten
    o parayada 6 ay gidiliyo benim bulunduğum yerde :)

0|0
    0|0
  • Çok ne kelime kanka ya :-(

0|0
    0|0
  • bana sorarsan yaptırma oyle bisi kendi basına da yapabilirsin hoca gerektigi yerde mudahale etsin bence

0|0
    0|0
  • belediyenin spor tesislerine git her dakika yanında olan bir sürü yardımsever genç olacaktır :))

0|0
    0|0
  • millet o paraya 3 aylık üye oluyor salona.. Fazla.. hocanın yardımına 1 ay ihtiyac duyacaksın en fazla. Ondan sonra hareketler program beslenme rutine giriyor zaten.

0|0
    0|0
  • Hocayı satın almışsın:)

0|0
    0|0
  • Çok fazla max 250

0|0
    0|0
  • 40 tl ye fitness yapıyorum sen orani burani ellet uste 400 ver. d

0|0
    0|0
  • Bence çok fazla özel hoca tutsan daha iyi. s

0|0
    0|0
  • Ben fiyata yillik salona gidiyorum

0|0
    0|0
  • 400 mu yuh

0|0
    0|0
  • fitnese gidiyorum bodybuilding salonu havuzu her şeyi var yıllık 1500 bnce fazla gbi

0|0
    0|0
  • yuh ayda 400 tl daha ucuz yerlerde var yani biz orta kesim insanları olunca bize fazla geliyor.)))

0|0
    0|0
  • Oha :D bizim burdaki spor salonlari 3 aylik 150 ama seninki gibi ilgilenmiyolar iyi nence

0|0
    0|0
  • az bıle d: sen neyaptınya d:

0|0
    0|0
  • Oha l*n yutu git

0|0
    0|0
  • uygun fiyatı ama gereksiz bence buna ihtiyacn yok hatta salona bile gerek yok kendin yapabilrsn

0|0
    0|0
  • Bence gayet normal degik ;) 400; tl eskort tutarim en fazla kalori sekste harcandigina gore tig gibu olurdum ;)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Haftanın her günü kullanamazsın bünyen kaldırmaz bir kere. Dinlenme günlerinin olması gerekiyor. Diyetisyene gidip diyeti takip edebilirsin tek başına. Eğer istikrar için başkasına ihtiyacın oluyorsa ilk önce onu halletmelisin. Bence çok ama hayat senin parada istikrarda... Tavsiyem kendi başına kendi azmini kazanıp sağlıklı bir vücuda sahip olman

0|0
    0|0
  • Gayet iyi.

0|0
    0|0
  • ya kişiye göre değişir az çok oluşu, bütcene uygunsa daha ne, sanırım çok da iyi gibi :)

0|0
    0|0
  • 40 lira verip sınırsız kullanırken benim içim gidiyor sen 400 lirayı nasıl vercen :/

0|0
    0|0
  • Çok fazla insanlar 400 lirayla ev gecindirir

0|0
    0|0
  • Ben ayda 180 tl'ye 3 ay üye oldum.

0|0
    0|0
  • Bence normal şahsen ben olsam yazılırırdı

0|0
    0|0
  • çok fazla. istediğin bir fiziğe ulaşacağını düşünmüyorum. göstermelik yardımcı olurlar sadece

0|0
    0|0
  • bence normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...