Eskiden odamda bir böcek görsem alır dışarı atardım ama artık öldürüyorum, bunun nedeni ne olabilir?

Bana bu aralar bir şeyler oldu...

Eskiden odamda bir böcek görsem alır dışarı atardım. Ama artık öldürüyorum.Bundan anlık olarak zevk duyuyorum.Ama sonradan pişman oluyorum.Bunun nedeni ne olabilir? Bu durumun geçmesini istiyorum.Geçmesi için ne yapabilirim?

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• hafifden piskopatlıga dogru gidişat var gibii

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Sabrın kalmamış senin :)

Biraz kendini rahat bırak, günlük işlerinde aynı bu şekilde olabilir :)

Öldürücü olma. Tavsiyem: Odanı sık sık iyice temizle :)

1|0
    0|0
  • kendini onun yerine koy ve böceğin senin üzerine basarak geçtiğini yada yediğini düşün..ne kadar acizsin o durumda...

2|0
    0|0
  • Onlarinda bizim birer canli ve yasamaya haklari olduklarini dusunursen durum duzelir.Hicbir canlinin oldurulmekten zevk alacagini dusunmuyorum

2|0
    0|0
  • evt haklısın zaten nikinle kendini tarif etmişsin ''taş''

1|0
    0|0
  • Geçmesi için bi nöroloji uzmanına görünmelisin beyin olarak iyi yerlerde değilsin.

1|0
    1|0
  • Katilsin kızım sen :((

0|0
    0|0
  • İp atla.

0|0
    1|0
  • sen gene öldürüyosun bazıları igara izmaritini basıyor. web de resimler var. böcek öldürücü kokusuz spreyler kullanabilirsin bu arada

0|0
    0|0
  • bende hayvanları seviyorum kuşları seviyorum ama ava giderken bir kekliği avlamayı seviyorum benim durumum nedir sence :)

0|0
    0|0
  • Birilerini ezmek istiyorsun. Böylece kendini güçlü hissediyorsun egon tatmin oluyor. Hastalıklı bir düşünce

0|0
    0|0
  • o böcek sana bir zarar vermeyecekse öldürmek iyi değil. sonuçta bu da bir kul hakkı oluyor.

1|0
    1|0
  • reset at arkadaş, makinayı resetle, olmadı c ye format at sen, senin yazılım korsan yada eksik yada crack ini yapamamıslar.:) böcek katletmek nedir ya, yazık günah. içinde bi canawar varmıs demekki yada baskalarına karsı besledigin ofkeyi kini minnacık seylerden cıkarıyorsun.

1|0
    0|0
  • Jr. Dexter Morgan.

Tekrardan al ve dışarı atmaya alıştır kendini. Yüce rabbimin verdiği canı sen alma.

İç ses : Ulan böyle fetvalar da ağzıma hiç yakışmıyor ha.

Sık gitsin bi' kereden bir şey olmaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• insanları öldürmekten anlık bir zevk almaya başlayana kadar sorun yok.ayrıca öldürme hayvanları al at eskisi gibi,onlarında bir canı var.birisi senin üzerinde basta ya da kitapla ezse hoşuna gider mi :D

1|0
    0|0
  • bunda garip bişey yok millet örümceği süpürgeyle çekip zafer dansı yapıyo. gördüm ordan biliyorum :D

1|0
    0|0
  • Birine olan intikamını böcüklerden çıkarıyosun sanırım, ama onlarında evde ne işi var yahu bas raid'le ölsünler.

1|0
    1|0
  • belki böcekler korkma diskinme bunları yaptırabilir işalah bida ypmasın :)

1|0
    0|0
  • Pis cani :(

0|0
    1|0
  • durumuna gecirip gec.

0|0
    1|0
Yükleniyor...