Fitness ı bıraktıktan sonra?

Fitness i bıraktıktan sonra kilo alan oldu mu veya fitnessa tekrar gitmeli miyim?

1|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• hmm ılgı alanıma olan bı soru oldugu ıcın yanıtlıycam sporu bırakınca vucudun kılo alımına devam etmesnın tek nedenı besme programını bozmus olanmadın veya ogunlerını buyutmus olmandır. evde yapacagın ufak egzersızlerlede formunu koruya bılırsın baska bır sorun varsa alabılrım?

0|0
    0|0
    • Evde dumbıl ve mekik masası yeterli mi bacaklar için hangi alet var peki?

• Simdilik teşekürler olursa sorucam :)

• her zman beklrm yardımcı olablrsem sevnrm ;)

Erkekler Ne Diyor 13

• Şöyle açıklayacağım sana ; spor yaparken vücudunun ihtiyacı arttığı için daha çok tüketmeye başlıyorsun ve miden bu duruma alılıyor sporu bıraktıktan sonrada bu duruma devam ediyorsun ve yağlanmayla karşılaşıyorsun sporu bıraktıktan sonra yemeni azaltırsan yağlanmaz olmaz ;) fakat spor bir yaşam biçimidir devamlı yapman kadar mantıklı bir şey yok hayatta :)

0|0
    0|0
  • spor salonunda özdisiplinini geliştirebilmişsen, düzenli spora ve sağlıklı beslenmeye devam edebiliyorsan kilo almazsın. salon sporları hem ömür boyu devam etmek için çok pahalı hem de sağlıksız.

ben spor salonunda sakatlandığım için bıraktım 2 yıldır gitmiyorum. başta kilo aldım. sonra kontrolü ele alınca verdim. spor sağlık için, kiloyu korumak içinse ihtiyacından fazla yememeyi öğrenmek gerek. ikram etmeyi dene ;)

0|0
    0|0
  • dıkkat etmessen alırsın kılo kanks

0|0
    0|0
  • o ne kadar sağlıklı kilo verdiğine bağlı ben sporu bıraktan sonra 2-3 ay eski yemek düzenime dönmeme rağmen kilo almamıştım

0|0
    0|0
  • Fitnessa tekrar gitmelisin durumdan rahatsızsan.

0|0
    0|0
  • Sadece yediklerine dikkat edersen herhangi bir problem olabilecegini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kilo vermek için fitnesa gitme. bunu ben demiyorum ünlü diyetisyenler diyor kilo verceksen yürüyüş yapıcaksın

0|0
    0|0
  • evet 7-8 kilo almistim

0|0
    0|0
  • evet arkadaşım bırakınca hemen kilo aldı

0|0
    0|0
  • yag yapiyor tabi hap. aldiysan

0|0
    0|0
  • Fiziksel haline bağlı

0|0
    0|0
  • yok sarkma olmaz.

0|0
    0|0
  • Ramazan ayı boyunca dondurdum sarkmalarin oldigunu fark ettim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende bırakıcam bu ay sonuna çok sıkıldım hiç arkadaşım filanda yok 10 kilo verdim zaten yediklerime dikkat ediyorum kilomu koruyorum kenks kilo filan aldığım yok ben 1 haftadır gitmiyorum mesela bu ayın 30unda üyeliğimde bitiyor diyete devam :)

0|1
    0|0
  • evet kısa bir sürede beş kilo aldım. yaklaşık iki aydır plates yapıyorum tekrar verdim ama psikolojimi alt üst etti tabi o durum. tekrar başlamalısın bence

0|0
    0|0
  • Evet bırakalı 1 ay oldu 2 kilo aldım, tekrar başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • fitness ı hiç yapmadım hala sütun gibiyim
    maşallah bana

0|0
    0|1
  • doğal olarak alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...