Kol güçlendi̇rme- kaslı abi̇ler nerdesi̇ni̇z?

Kollarımı güçlendirmek istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eline 5-8-10 kg değişken veya bu rakamlardan birinde sabit dumbel aliyorsun 2 çift Ondan sonra eve geliyorsun internetten Dumbel kol kası biceps triceps bilek kol güçlendirme kası yapma hareketlerine bakiyorsun o setleri aynı sekilde uyguluyorsun haftada 4 gün calisiyorsun veya 5 gün 2 ya da 3 gün dinleniyorsun genelde geceleri uykuda oluyosun veya gündüz uyursan gözlerini birşeyle bağliyorsunki ışık gelmesin bünye gelişim hormonu salgilasin büyüme hormonu yani kaslar gelişssin beslenmene dikkat ediyorsun protein ağirlikli yiyorsun besleniyorsun 2-3 ay içinde bariz kendını göstermeye başlar hem güçlenirsin hem kas olur kolunda çok kas çok güç demek değildir ama bir insanın kas kütlesi varsa o insan güçsüzde değildir biraz çelişki oldu ama ne kadar sert ve iri kas olursa ona göre güçlü oluyor insan bilmem anlatabildimmi sertleşiyorsunuz ona göre kan ona göre hücre gönderiliyor o bölgeye ondan daha güçlü oluyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. protein ağırlıklı besleniyorum ve şınav çekiyorum bir süredir ama bir fark olmadı. inşallah deneyeceğim.

• Çok teşekkürler

• Rica ederim başarilar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Fitness haricinde evde uğraşma, hatalı çalışma ile şekilsiz bir kol yapabilirsin.
    Güzel temiz yakın bir salona yazıl 1-2 ayda toparlarsın

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. bir de ben zayıfım. zayıf olduğum için mi kollarım arkadaşlarımın ki kadar kuvvetli değil?

• Spor salonunda olur

Arti kol gec ve uzun zaman alan bir kas Turudur
    Dogru hareketler dinlenme vs

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, inşallah spor salonuna gitmeyi planlıyorum bu kış :)

• Vucut tipiniz ectomorftur buna göre spor yapmalısınız

• teşekkürler detaylarla araştıracağım :)

• asıl bol bol :D

0|0
    0|0
    • Asılınca güçlenir mi kollar? Ben çok asılmıyorum, her gün asılıcam artık o zaman. bide Güç farkını ne kadar zamanda görürüm

Yükleniyor...