Ülkemiz ve Haketmediğimiz Futbol?

Sizce ülkemizde futbola bu kadar çok yatırım yapılırken neden hakettiğimiz yere bir türlü gelemiyoruz? Futbolla kalkıp yatan bir ülke olarak neden bu kadar başarısız ve bunların sorumlusu kim?
Günümüzde voleybolda ve basketbolda futbola göre yatırımların çok az olmasına rağmen bu dallarda yeni olsada aldığımız başarılar ortada. Gün geçtikçe futbolda birsürü stadyum yapılıyor alt yapı destek için birçok tesisler açılıyor ki bu bir basketbol ve voleybola göre çok fazla ama nedense ben futbolda hakettiğimiz yerde olduğumuzu düşünmüyorum. Şimdi milli takımda o hırsı göremiyorum. Nerde o Rövaşata çakan rüştüler top geçer adam geçmez mantığıyla oynayan defanslar muhteşem gollere imza atan Hakan Şükürler son dakika gölüyle milyonları susturan Semihler?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• avrupada başarı yerine birbirimizi geçme yarışında oldukça beter olacağız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bunları yapan fenerasyon yönetimidir

0|1
    0|0
    • Spakeas varsa başka bir görüşün belirt burada başkalarının görüşüne saygı duymak zorundasın arkadaşımız insanca kendine göre sebebi gördüğü şeyi belirtmiş keşke sende biraz insanca davranıp bu görüşe saygı duysaydın bu görüşe karşıysan bile uygun bir dille ifade etseydin

• Futbola hak ettiğinden daha çok ilgi gösteriliyor daha ne olsun

0|0
    0|1
    • Tamam bende bu görüşteyim futbolla yatıp kalkan ülkenin futbolunun vu durumda olması içler acısı

Yükleniyor...