Kapat

Kürtajın yasaklanması tartışması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kürtajın yasaklanması tartışması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik dışı ilişki sonucu veya tecavüz sonucu hamile kalma hakkında yorum yapmayacağım. Ama evli olupta yok ben doğuramam, ben bakamam, benim kariyerim var deyip te aldıranlar bu memlekette daha çok. Yerken iyiydi, zevkini alırken, ah oh diye nidalarla yatakta tepişirken iyiydi doğurmak mı zor geldi? Kürtaj bir doğum kontrol yöntemi değildir. Binbir türlü doğum kontrol yöntemi var bir zahmet paraya kıyıp en azından 3-5 kuruşluk doğum kontrol hapı kullanın. Eğer yan etki yaratıryorsa, e bir zahmette prezervatif kullanın. Kürtaj hak filan değil. Benim karım gidip çocuk aldıracak, doğurmamak benim hakkım diyecek. Benim çocuğuma kıymak onun hakkıysa, o zaman onun canına kıymakta benim hakkım. Ben de bu hakkı kendimde buluyorum hadi bakalım...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• bence yasaklanmamalı sakat bi yada özürlü bi çoçuk dogurucaksın ve bakamıcaksın bundan üzücü ne olabilir en mantıklı yol aldırmak

4|0
    0|1
    • keşke snnde beyin özürlü diye aldırsalardi seni !

• diğer konularin hiç bi önemi yok sorular bile gereksiz ama burda bi candan bahsediyoruz

• benim fikrimce alah korusun karnımda bişe olsun aldırım buda benim fikrim sanane bakamıcamı biliosam aldırım alah alah çatık yine

• Tüm ülke sorunları bitti şimdi kürtaj meselesine başladık hay Allahım ya ne gereksiz şeyler herkes özgür bu konuda ewt günah kürtaj ama günahı yaptıran kişinin o yüzden daha mantıklı ülke sorunları dururken bunları gündemde tutmak çok saçma ve gereksiz .

1|0
    0|0
  • bencede yasaklansın!

1|1
    3|0
  • Saçmalıkkk iyice eskiye dönüyoruzz . Yasaklıcakta nlcak kanun dışı kürtajlar çoğalck yasal olmayan falan saçmalık o ki tutki tecavüze uğradn ama çocuğu ıstemıosun aldıramazsn doğurunca devlet alıp devlet bakckk pes yanii sapıttılar

3|0
    0|1
  • tecevüze uğrayan kızlar kürtaj olmayıp ne yapacak? dünyaya şerefsiz bir babanın oğlu ve piç olarak mı gelecek? bunu ne o çocuk ne de o kız istemez !

2|1
    0|0
  • Gunahsa bana gunah kuranda bile ayziyor tecavuz olan kiz kurtaj olabilir diye neyin kafasini yasiyorlar onlar kadinlarin drdini kimse anlamiyor arkadas ya zor durumdaysa bir kadin

0|1
    0|0
  • günahsa günah yapanın boynuna!

2|0
    0|1
    • iyi ozaman isteyen cinayet islesin oda günah ve yapanin boynuna.. ne ala istanbul.. cocugun fikrini sordunuzmuki öldürüyorsunuz.. o can sizin caniniz degil sizde sadece emanet..

• sizene! bu kadının en doğal hakkı.. kadın tecavüze uğrucak veya istemediği çocugu doğurcak sokağa atcak sonra o çocugu ya da o çocuğu sevgisiz ilgisiz büyütcek.. kadın bakamıcağı istemediği çocugu dogurmak zorunda değildir.. kürtaj günahtır ama bırakın yapanın boynuna.. kimseyi ilgilendirmez bu o kişi ve vicdanı ile alakalıdır! anlamsızca günah yasaklansın demek kolay gerisini de düşünmek gerek!

• herkezin isteklerine saygı duymak lazım.. bu konunun gündem de olması bile oldukça gereksiz.. hergün şehit olan askerilerimizi düsünseler biraz ya ? eşlerini oğullarını askere gönderenleri düsünseler biraz ? karı-koca arasında alınan bi karar bu kime ne ? isteyen aldırır isteyen karşı olur aldırmaz bunun davasını yapmak çok gereksiz böyle bi dünya da .

4|0
    0|0
  • aslın da yasaklanması çok iyi olur,çünkü kürtaj yaptırarak bir cana kıyılıyor adam öldürmekle,katil olmakla aynı şey.Bunları o çocuğu yapmadan önce düşünmek lazımki kürtaja gerek kalmasın!

1|1
    3|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç birşekilde bi canın Yok edilmesine seyirci kalamayız.. Bir bebek özürlü diye, yok Yanliş zmnda oldu diye, aman bu cocuga nasil bakariz diye alınan bebeklerin ne sucu var.. Bu vebali Nasil üstünüze alabiliyorsunuz nasil bunun hesabını vereceksiniz ?

0|0
    0|0
  • delinin biri bir kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkartamamış.deyimini hatırlatıyor bana

3|0
    0|0
  • isra 31: Çocuklarınızı yoksulluk korkusuyla öldürmeyin. Biz onlara da size de rızık veririz. Onları öldürmek, şüphesiz büyük bir günahtır.

0|0
    0|0
  • Kürtaj a nolmüş ya ben çözemedim hala

1|0
    0|0
  • kuranda yer alıyor zaten tecavüze uğrayan bi kız kürtaj olur... günahı o şerefsizliği yapan adamındır..

0|0
    0|0
  • Kişinin kendi hür hakkının alınıp,devlet kontrolüne verilmesinden başka birşey değildir.Günahsa da kişinin kendi günahı.Hani nerde laiklik?

0|0
    0|0
  • çok uzadı bu muhabbet ama bi kere daha söylim

kürtaj cinayettir bi nevi zaten bu herseyi açıklıyo ...

0|0
    2|0
  • saçma buluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...