Millet spor salonunda mı zayıflamak evde mi? Ne yapsam bilmiyorum?

Benim boyum 158 ama kilom 62 oldu. Daha 64tüde bu aylarda verdim sanırım bilmiyorum. Çoook fazlam var biliyorum. Aslında göbüş çok yok bende. Full basene gitmiş hınzır :D Bacaklarımın üst tarafı yani kolumun üst tarafı hafif gıdı çok çok azda göbekten indirmem lazım. Hani yine heryerde az olan yerde bile yağ olması iyi bence. Spor yapınca aynı anda iner gibi. Tek bir yerde olsa kafayı yerdim :D Ama basen çok. Spor salonuna açıkçası ayıracak bütçem yok. Zaten 2 aydan kısa bir süre var okulların açılmasına. Okulları geçtim vücudumda çatlaklar oluşuyor ve hayatımda bir şeyleri değiştirmek istiyorum. Birazda sağlık için. Ekime kadar 10 kilo değilde bir 7 kilo kadar rahat verilir sanırım. Yani spor salonuna gitsem belkide hemen sıkılacağım ordan verdiğim parada yalan olacak. Evde yapsam iradesizim en fazla 3 gün yaparım heralde. Diyet olayınıda yapacağım tabi. Bana öncelikle basenlerimi eriteceğim spor diyet karışık ne önerirsiniz?

Güncellemeler:
Uppppppppppppppppppp

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evde yapmanı öneririm tavsiye ettiğim şu yağlı yiyecek kesinlikle yeme patates kızartması vs tavuk vs vs. Gece uyurken yogurt yemeklerde yogurt ye ve ekmek çok az ye ve 15 gün boyunca akşam yemeginden sonra günde 20 dakika yürüyüş yap sonra bana mesaj atacaksın En iyi cevap ! :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• spor salonları bilerek uzun dönemli anlaşmak istiyor kesinlikle yapmayın fix tir ilk 15 gün sıkarsın sonra bir bakmışsın gitmek istemiyorsun en iyisi 3 aylık anlaş sakın 1 yıllık alırsanız aylık 150 değil 100 tl gibi sözlere kanmayın spor salonunda hocalar sizin vucut tipinize göre beslenme ve spor programı veriyor. evde tv int vs gibi şeyler olduğundan olmaz kesinlikle.
    en iyi cevp bu olabilir :)

0|0
    0|0
  • izmirdeysen gel bizim salona manken olursun. d

0|0
    0|0
  • bız alamıyoz mıllet veremıyo ne tuhaf bişey

0|0
    0|0
  • Az ye :))

0|0
    0|0
  • spor salonunda

0|0
    0|0
  • Once bugazini tutcan snra spor salonuna gtcen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor salonu.

0|0
    0|0
  • Spor salonu.

0|0
    0|0
  • Aynı durumun ortasindayim yazan olursa bana da mesj at yaa :(

0|0
    0|0
    • spor salonları bilerek uzun dönemli anlaşmak istiyor kesinlikle yapmayın fix tir ilk 15 gün sıkarsın sonra bir bakmışsın gitmek istemiyorsun en iyisi 3 aylık anlaş sakın 1 yıllık alırsanız aylık 150 değil 100 tl gibi sözlere kanmayın spor salonunda hocalar sizin vucut tipinize göre beslenme ve spor programı veriyor. evde tv int vs gibi şeyler olduğundan olmaz kesinlikle

Yükleniyor...