Günde kaç tane mekik çekersem zayıflarım?

Diyet yapmadan sadece sporla zayıflayan var mı günde mesela 200 mekik çekersem sonuc alabilir miyim

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• tek sette kaç çekiyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• her zaman ki yediğin gibi yersen zayıflayamazsın zaten zayıflamıyorsunda spor yapıncada o seni daha cok acıktıracak böyle oluncada daha cok yiyeceksin dikkat etmezsen daha cok kilo alırsın :D 200 mekikte öyle yazıldıgı gibi kolay birşey değil 20-30 tane cektinde 200 kaldı :D tek mekiklede olacak iş değil zaten genel bir calısmaya girmelisin tüm bölge olarak yoksa bişeye yaramaz.

0|0
    0|0
  • sadece spor yaparsan ne kadar ve neler yediğine de bağlı olarak kilo alabilirsin de verebilirsin de sadece 200 mekiklik iş değil yani

0|0
    0|0
  • Mekik cekmek zayiflatmaz akdine gobeginiz varsa onu daha siskin gosterir bunun disinda kilo vermek istiyorsaniz kardiyo yapmalisiniz yag yakimi belli bir nabiz araliginda olur beslenmenizide gozden gecirirseniz bu is tamamdir :)

0|0
    0|0
  • mekik çekmekle olmaz ayrıca antremansız 200 mekik cekersen bir hafta karnın acir :). kardiyo yapman lazım öncelike metobolizmanı hizlandırman lazım. ondan sonra mekik cekersin.

0|0
    0|0
  • 200 tane çekemezsin bir derdin sadece zayıflamaksa bisiklet ya da koşu bandı kullanmalısın mekikten daha çok zayıflatır

0|0
    0|0
  • sadecce mekikle olmaz o iş diğer spoorları da yapmalısın

0|0
    0|0
  • 100 100

0|0
    0|0
  • Buradan görundugu kadarıyla ıdeal kılo da gıbısın bence bunu koruman yeterli

0|0
    0|0
    • Değilim ya kilom fazla tatlı durmama sebep oluyo ve bu durumdan hoşlanmıyorum ayrıca çok çabuk kilo alan biriyim

• valla bu kızları anlamak sorun daha ne ıstıyorsun tatlı seker bırısın ıste cok cabuk kılo alma kısmına gelınce cumlemın sonunda kılonu koruman yeterlı demıstım

• 100% sonuç alamazsin, diyet şart

0|0
    0|0
  • Kas yaparsın bence :):) Çık koş en iyi spor koşmak, koşarak kilo verebilirsin..

0|0
    0|0
  • mekikle olmazki bu iş?
    spor yapmak gerek

0|0
    0|0
  • bence güzel duruyorsun kilo vermeye gerek yok. boy kilo kac bu arada

0|0
    0|0
  • Sadece spor ile kilo sonuç alınmaz. Lütfen diyet de uygulanıyınız.

0|0
    0|0
  • sadece mekik yetmez diyet baska seylerde yapmalısın

0|0
    0|0
  • Bu gün 10 taneden başla 5 er 5 er Yükselt Hergün yap zayflarsın

0|0
    0|0
  • Tek melike olmaz

0|0
    0|0
  • cevabı versekte pek uygulayacağını sanmıyorum sorudan belli bedavaya kaçacağın

0|0
    0|0
  • mekikle alakalı değil düzgün spor ve yemekle zayıflarsın

0|0
    0|0
  • BEN SANA bı tarif vereyım madonna gibi olursun :D:D

0|0
    0|0
  • mekik ne kadar zayıflatır tartışılırda rejimsiz olmaz

0|0
    0|0
  • En az 500

0|0
    0|0
    • 500 çektim diyelim günde sonuc alabilir miyim

• Günde sonuç alamazsin hareket etmen lazim sinavini setlere böl gün içinde en az bir ay calisman lazim diye düşünüyorum tabi metabolizmana bağlı

• Zayıflatsın bol bol su iç bir şeyin kalmaZ

0|0
    0|0
  • 21000 tane yeterli bnce

0|0
    0|0
  • Geberirsin olmsz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Diyet yapmadan, sporu da sadece mekikten ibaret gören hiç bir insan zayıflayamaz.

0|0
    0|0
  • neden sadece mekik :D dbfdhg

0|1
    0|0
  • ben 120 falan yapıyom ama zayıflamak için değil zaten 30 kilo zayıfım fazlasıyla yani :)

0|0
    0|0
  • mekik zayıflatmaz, nereden öğreniyosunuz şunları

0|0
    0|0
  • Boyun kilon kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...