Evde spor yapmak kas yapar mı sizce? :)?

Merhaba arkadaşlar. Ben 3 yıl kadar kick boks ve fitness yapmış bir birey olarak sporu bırakalı 7 ay oldu ve evde yeniden eski formumu kazanmak için çalışıyorum. İşten dolayı vaktim olmadığından evdeyim. Günde 120 şinav 4 set 10'ar adet barfiks geniş kol ve dumbell triceps çalışıyorum. Acaba eski 40 cm kollarıma kavuşur muyum sizce yoksa sıfır yağ fit bir vücudum mu olur? :) Cevaplayan herkese teşekkürler şimdiden :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sporu nerede nezaman yaptığın önemli değil. önemli olan disiplinli çalışmak. hatta senin yaptığın vücut için en uygunu. büyük makinalarda bisürü ağırlığın altına girmek emperyalizmin bir oyunu. bu şekilde çalışarak daha kalıcı ve sıkı bir vücüda sahip olabilirsin. şişirme kasların görüntüden başka bir b-k a faydası yok. böyle devam et en önemlisi de beslenmene dikkat et. sağlıklı bir vücut için 3 ana ilke var. 1. si iyi spor 2. si iyi beslenme son olarak da iyi bir dinlenme. sağlıklı günler kardeşim.

0|0
    0|0
    • Çok güzel bir yorum yaptın kardeşim tebrik ediyorum en iyi cevabı hak ettin :) Doğal her zaman en iyisidir. Beslenmeme dikkat ediyorum elbette. Ve katkısını doğal fit bir vücutla alıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• yeterli materyalin varsa olur spora yazılman daha doğru olur

0|0
    0|0
    • Zamanım olmadığı için evde yapıyorum. Yoksa maddiyatta falan sıkıntı yok.

• spora gitmişsin zaten işin bilincindesin vücud yaparsın yani

• Yaptım zaten şu an vücut var ama benim istediğim daha fit olmak. Şu an mesela 100 şinav yapıyorum bunu 150 kere çıkarırsam bu vücut olur canavar :) Amacım fazla olan 3 kilocuk yağdan kurtulmak :)

• Bende zayıflamak için evde egzersizlere başladım eskiden spor salonu mu vardı sanki

0|0
    0|0
    • Süpersin :) Benim iş hayatı yüzünden vaktim olmuyor zaten spor salonuna :) Eve 10 da geliyorum akşam o saatten sonra o yorgunlukla evde yapıyorum yine sporumu erinmeden :)

• Bana uygulamaları söylesene bende indiricem

• Uygulamalar ücreti yalnız :) Iphone mu kullanıyorsun?

Erkekler Ne Diyor 2

• istikrarlı olduğun sürece sorun olmaz. zaten bence en iyisi doğal olanı mekik şınav bunlar ev için ideal sonuçta

0|0
    0|0
    • Tabii ki en iyisi doğal olanı zaten :) Şu an yağ oranım hayli düştü ve hatlarım belirginleşti. Spor her zaman güzeldir :)

• Disiplinli yaparsan olur rabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...