Bir kadin, iki erkek - biri mezarda, digeri hapiste!

Hepinizin yorumlarını bekliyorum.

Cumartesi günü trajik bir olay oldu: çok yakın olmasakta arkadaşım sayılan bir kızın abisi sabaha karşı disko çıkışı kavgaya tutuştuğu bir canı tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü, hatta resmen idam edildi.

Şimdi gazetelerde yazılanlara göre, kavga kurbanın katilin kız arkadaşına yakınlaşmak istemesiyle başlamış.

Tabii kurban kadının yanında sevgilisi olduğunu biliyormuydu, orası meçhul.

Kurban daha 32 yaşındaydı, katil ise 36.

Şimdi düşünüyorum da, ölen oldu, onun için yapıcak birşey yok (pisi pisine gitti,ailesi de perişan oldu, o ayrı)...peki ya o katil gerizekalısı? Bir kadın için kim bilir kaç yıl yaticak durduk yere...sizce değer mi ya?

Yani, ne olursa olsun, adam sevgiline tecavüz etmeye kalkmadı ya, adam gibi uyar git yoluna, değil mi?

Bir kadın için katil olunur mu be, siz söyleyin?

Güncellemeler:
beni burda hayretler icerisinde birakan sey, birinin ölmüs olmasindan ziyade, isin o raddeye gelebilmis olmasi...mesela o katilin elinde ne isi var o silahin? sonucta bir cok erkek sevgilisini esini baska erkeklere karsi korumaya calisir, gerekirse kavgaya da girer, ama kaci katil olur? en agir provokasyon da olsa isin icinde, kisi kendine hakim olmali, bu durumda kadina da büyük görev düsüyor bence...ama kadin kadin olsa bütün bunlar yasanmazdi zaten ya, neyse...:S

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• fitnenin ana maddesi...kadın ...haberlere bakın % 90 kadınlar yüzünden çıkmış...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• doğru olanı yapmış adam :))

0|0
    1|0
  • eğer kız arkadaşım veya eşim aldatırsa ona tokat bile cıkartmam. elimin de asaleti var. ama bi başkası gelip sarkarsa, gerekirse müebbet yerim, bu işin şerefi var.

0|1
    0|0
  • Söyleyebileceğim tek şey su testisinin su yolunda kırıldığıdır.

0|0
    0|0
    • belki kadin kas göz yapti, kurban da bu yüzden yanina gitti? alninda yazmiyor ya kizin sevgilisi oldugu...:S

• Her kaş göz yapana gitmek sazanlık ve abazalık göstergesidir. Kimin yaptığı nerde yaptığı çok önemlidir. O yüzden hala hayattayım :)

• uyar makmı benim mezhebim okadar geniş degil sagda solda milletin karısına kızana vaşayan tiplerden nefret ederim senin anlattıgın olaya tamammen objektif yaklasıyorum ben olsam bende kavga ederdim hatta karakolluk bile olurduk sizin olay ise gecenin gec saati alkolun verdigi cesaret ve silah ücgeni birleşince böyle tatsız olaylarla karşılaşıla biliyor birini vurmak cözüm mü hayır T.N.T kullansan bitiremezzsin ama kavga cıkardı cıkartırıdın cıkarttım ..

bir kadın için katil olunurmu olurum hiç düşünmem olurum kişiler olaylar durumu farklışıtıra bilir ama KADINIM için katil olurum dedemin bir lafı vardır ki evlat senin anan aglayacagına bırak onun anası aglasın derdi ceza evi 3 yıl 5 yıl 15 yıl neyse o kilit elbet bir gün acılacak ama tabut kapandımı acılmaz derdi bence tamamen haklı :)))

0|0
    0|0
    • illa birisi birisini öldürmek zorunda mi yani? bu mudur? bence kadin kadin gibi olursa kimse durduk yere gelip yavsamaz ona, bana niye kimse sarkmiyor? erkek cesareti hani hep kadindan alirdi, isareti kadin verirdi? demek ki kadin da da var birseyler...böyle asagilik bir kadin icin de katil olurum diyorsan, PESSS ! diyorum ;)

• yukarida yazdim güncelleme olarak ;)

• @güncelleme ::bazı kişiler hariç kimse katil olmak için silah taşımaz biz ailecek yıllardır silahın içindeyiz ama adabıyla yetiştirildim iş kadına gelince kadının kim oldugunun ne oldugunu bilmiyoruz bu konuda pek yorum yapmamak gerek ama kadının üzerine düşen görev yanındaki erkege bunu durumu hissettirmeden oradan uzaklaştırmaktır yoksa bu tarz olayların zaten önüne gecilmez ...

Kızlar Ne Diyor 1

• büyük konuşmak olur o yüzden susarım o anki psikoloji cok farklı acaba katilde alkollümüydü ne diyelim Allah ikisinnde günahlarını affetsin...

1|0
    0|0
Yükleniyor...