Aziz mi Demirören mi?

Aziz şike yaparak feneri batırdı, Demirören bjk ın parasını cebe indirerek batırdı peki hangisi daha kötü?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• türk futbolu böyle adamların elinde oldğu sürece zor kalkınır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir beşiktaşli olarak Demirören Daha kötü.. Hem takımı batırdı o yetmedi türkiyeyi batircak şimdide :D

1|0
    0|0
  • tamam aziz yıldırım diyelim şike yaptı. kabul ettik. ama adam yokken bile fener Dirk Kuyt gibi bi oyuncu alıyor 1 Milyon euroya. aynı zamanda Fenere yaptıklarını hiçbir başkan yapmamıştır. Aksine cebinden koymuştur Fenerbahçeye. 1 milyar dolar bedeli var şu anda Fenerin. Aziz başkan gitse gelen rahat edecektir

Peki gelelim Beşiktaşa, 8 milyon dolara Tabatayı aldı. sözde sükse yapmak için. zarardı ziyandı derken gitti kulüpler birliği başkanı oldu. Beşiktaşın borcuna bak.

Gündeme gelmiyor ama GS ın da bi o kadar borcu vardır.

Ne olursa olsun Aziz Yıldırım'la Demirören kıyaslanamaz bile kulüplerine yaptıklarında.

0|0
    1|0
  • 1- Aziz Yıldırım'a 'aziz' diye hitap edemezsin.

2- Aziz Yıldırım'ın ve diğer yöneticilerin şike yaptığına dair kesin bir şey yok.

3- Operasyon şike operasyonu değil. Operasyon tamamen siyasi. Başbakan, kendisinin de girdiği ihaleleri Aziz Yıldırım'ın rahatlıkla alacağını bildiği ve aldığı için talimat verdi.

0|0
    1|1
  • 2si de birbirinden beter

2|0
    0|0
  • bjk nin parasını cebe indirmedi...akılsızca...saçma sapan harcamlar..krediler yüzünden...astronomik...tazminatlar...

0|0
    1|0
  • hayranım senin zekana kız, aziz yıldırımın ne ile yargılandığını fb için neler yaptığını biliyor musun? ne aptalmışım ben, bilmiyordum. ileri zekan sayesinde öğrenmiş oldum...

0|0
    1|1
  • İkisi de Fenerli. Kurtulduk Allah'tan.

1|0
    0|0
  • al birini vur ötekine

1|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın uzun sürede yaptığını Demirören çok kısa sürede yaptı, şaka gibi bir adam.

0|0
    0|0
  • aziz başkan bir başka

0|0
    1|0
  • fener battı sanmak, bunu dile getirmek ahmaklık

0|0
    1|0
  • hepsi aynı takımmış yok ruhmuş yok renk sevgisiymiş ,

akılları fikirleri para

hepsi aynı bkn laciverti..

0|0
    0|0
  • demirören daha kötü yine Aziz Yıldırım birşeyler yaptı

0|0
    0|0
  • demirören

0|0
    0|0
  • Demirören daha kötü.Aziz hiç olmazsa Fenere biraz katkı sağladı.Millet seviyo.Demiröreni seven bi BJKlı var mıdır acep?

0|0
    0|0
  • al biriniiiiiiiiii vur ötekineeeeee . . .

0|0
    0|0
  • al birini vur ötekine

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başimiza demirler ördün ey demir ören o demirler sana girsin amin inşallah

1|0
    0|0
  • ayrımcılık yapamıyorum ve ikiside diyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...