Bayanların vücutlarındaki tüyler?

Bayanların vücutlarındaki tüyler erkekleri rahatsız edermi? Ağda yapılan genital bölge, koltuk altı ya da bacağı kastedmiyorum.

Mesela benim kollarımda tüyler var. Gövde kısmımda da var, karın bölgem de göğüslerim de sırtımda vs. vs. Esmer değilim ama siyah saçlı falan olduğum için tüylerimde siyah. Bu konuda ne düşünürsünüz?

*edit : hormonlarda bi sorun yok, normal sağlıklı bi insanım.

Güncellemeler:
ayrıca sırf bu yüzden hoşlandığınız bi insandan vazgeçermisiniz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• bunu gizli sorman bile bir sorun bence.tek bi tane kız arkadaşım oldu şimdye kadar , oda aşırı tüylüydü mesela.ama kesinlikle bir gün bile gözüme dahi batmadı.Çünkü çok seviyordum.Keza iş yerimde bıyıkları olan bir kız vardı , en iyi arkadaşlarımdan biriydi.Hani herkeste bi kusur var , bi noksan var elbet.Değer verince hiç görünmüyorlar bile.

8|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• top sakal bırakanlarda var :D

0|0
    1|0
  • kız bakımlı olmalı vücudunun tüm tüylerini temizlemeli. Işiniz zor katlanacaksınız. Kollarda hafif olabilir sorun değil belinde de olabilir hafif ama sarı kendini pek belli etmeyen.

0|0
    0|0
  • bayan dediğin temiz olacak hani tüy üzerinde kayacak bal döküp yalayacaksın...

0|0
    0|0
  • kas, kirpik ve sac harici hic kili tuyu olmasin. sevmem

0|0
    0|0
  • ben rahatsız olurum sevmem de sevene de mani olmam

0|0
    0|0
  • Bi bayan önümde eğildi ve gögüs arası Kılları vardı baya bi tiskindirmişti :\

0|1
    0|0
    • yalnız benim kasteddiğim erkeklerinki gibi uzun kıllar değil. Minik tüyler.

• Göze direk çarpan bi iticilik yoksa sıkıntı olmayabilir..

• bana çekici geliyo kıllı hatunlar. .P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zaten sırf kolunda kıl var diye senle çıkmayan erkekten ne hayır gelir ya. Böyle küçük ayrıntıları takmayan insanlar da vardır merak etme.

1|0
    0|0
  • tatlım bu soruyu gizli sorduğuna göre sende rahatsız oluyorsun belliki. Neden lazeri denemiyorsun?

0|0
    0|0
  • Kıl normal bir döngü ama vucudunda tutman yanlış temizleyeceksin.

0|0
    0|0
  • Beni bile rahatsız ediyorsa, erkekleri sen düşün.

0|0
    1|0
    • ama gerçekten bu tüylerle uğraşmak çok zor. hemde ağda yaptığımda kıl dönmesi gibi sorunlar olabiliyor. bunların kolumda gözükmeside pek hoş olmaz gibi geliyo bana.

• tatlım seni gayet iyi anlıyorum aynı sorun bendede var . göbeğime ve belimede ağda yaptırıyorum düşün artık . lazer falan filan yaptır diyorlarda tutup göğsümüzün arasına lazer yapamıyacağımıza göre dökülmesini bekleyeceğiz .

0|0
    0|0
    • :( lazer zararlı değilmi peki?

• kola yaptırmıyorum zaten bacaklarım için söylemiştim . bacaklarımda batık oldu hepsini sıktım çok kötü morardı sakın sıkma . sırf düzelebimek için kortizonlu krem kullandım :(

• hadi yaaa. baya dertliyiz desene :(

• benim meme ucumun etrafında var bikaç tane sinir oluyorum:@

0|0
    0|0
Yükleniyor...