Kapat

Göğüs küçülmesi sorunsalı?

Merhabalar arkadaşlar ben 1 ay önce spor yapmaya başladım ve amacm 30 kilo vermek. Ee mağlum öğrenciyken makarna yemekten inek gibi oluyor insan. 1 ayda 5 kilo verdim, spora devam edeceğim ama sorun spor hocası kontrolünde yaptığım sporda göğüslerimde küçülmeye başladı. Bu böyle devam ederse erkek gibi düz göğüslü olacağım. Acaba var mu bunun bir yolu, zayıflasam ama göğüsler küçülmese? Ya da hangi spor aletini kullanıyorum diye oluyor ki bu?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• hacim olarak kücülür normal yağ atıyorsun ne bekliyodunki daha iyi işte düşündüğün gibi kücülmez sertlesir diklesir daha derli toplu durur devam ettikcede ister istemez büyümeye başlar birazda olsa. kadınların testestoron horomonu düşük o yüzden kaslanmanız zordur sıkıntı yapma bişey olmaz böyle devam kilo vermeye. hafif kilolarla calıs gögüs calısırken ne calısıyorsun programın ne bilemem şimdi.

0|0
    0|0
    • Göbeğim daha yağlı olduğu için öncelikle o erisin diye göbek çalışıyorum ama göğüstende gidiyor işte olan bu hocam :/

• okadarda olur devam o zaman böyle :))

• Tamamdır ^^

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• kape upton olma o zaman :)

0|0
    0|0
  • göğüs ölçün değil küçülen sırt bölgesi ve yan bölgelerde küçülme var tabi komple ölçüldüğü için sen göğsünün küçüldüğünü sanmışsın. Göğüsü tek küçülten şey aşırı strestir sitresten uzak durdugun sürece küçülmez

0|1
    0|0
  • Bizde de yok. Sorun yapıyormuyuz? Rahat ol o fazlalıklara aslında hiç ihtiyacın yok.

1|0
    0|0
  • Bu arada şuanda unuttum adını ama spor sütyeni çok önemli sen spor yaptıkça goguslerin saga sola yukarı aşağı hareketler yaptığı için zamanla birseyler esneyip sarkiyomus o yüzden göğüslerini sıkı tut okugum bir yazidan bu kadar aklimda kaldi ama sen arastir

0|0
    0|0
    • yorumu okuyunca mantıklı buldum evet bunu daha çnce neden akıl edemedim ki :/ Haklısınız ben bunu da bir araştırayım

• Hanimefendi gogus kuculmez sizin koltuk alti yaglariniz gogus alti yaglariniz erir ve olcu kocuk cikar

0|0
    0|0
  • suyu çekilmiştir

0|0
    0|0
  • öyle zayıflarsan küçülür
    kilo alırsan geri büyür

0|0
    0|0
  • göğüs süt bezleri yağ ve kas dokudan oluşur
    yağlar erirse göğüs küçülür gayet normal bir durum:D

0|0
    0|0
  • vücut geliştirmeyle uğrasanlardada oluyo bu erkeklerde :D haftada 2 den fazla göğüs calıstıklarında küçülmeye baslıyor banada olmuştu göğüs bölümünü fazla yormamaya çalış :D

0|0
    0|0
    • Göbek çalışırken maalesef arada onlarda kaynıyor :D

• Bu da yeni öğrendiğim birşey, bilgi için teşekkürler :)

• rica ederim :D

• Ya baktin gogusler kuculuyo yalat birine buyur 😀😀

0|1
    0|0
    • Çok bilimsel bir çözüm teşekkürler :D

• Rica ederim bu arada bide en iyi cevap olarak begensen varya senden iyisi yok dedim kesin bu soruya kufur etcek ama gayet normal yaklastin 😀😀

• Milletimizin biraz rahatlamaya ihtiyacı var hem kötü bir şey yazmamışsın ki ^^

• Göğüslerin küçülüyorsa bunun nedeni göğüsündeki yağların erimesi

0|0
    0|0
  • ilk başta biraz küçülse de idel, nde duracaktır o sen zayıflamaya devam et, düşünsene sen tığ gibi oluyosun ve göğüslerin kocaman :) o zaman da dengesiz olur, korkma çok küçülmez, ayrıca önemli olan işlevi :)

0|0
    0|0
    • Erotik cevap için teşekkür ederim :D

• o yuzden çok çalışmalıyız her daim, bu arda ıdael kılona geldıgınde bul benı bı muayne edeyım kas tan mı yagdan mı kılo vermişsin çok önemlı , ölume bıle götürür

• Çok teşekkür ederim size ulaşmam zor olabilir ancak diyetisyen kontrolündeyim zaten hocam gidenler hep yağdan gitmiş şimdilik ^^

• kilon gıttıkce goğusler kuculur doğal bı yerden sonra kuculme bıter yağı yakıyo

0|1
    0|0
  • Daha fazla küçülmez canini sikma

0|0
    0|0
  • Gögüslerin yok olmaz korkma benc pres yap hada sert daha dik olur

0|0
    0|0
    • şu an bu çözümü denerken normalde dik oturmadığımı fark ettim, teşekkürler ^^

• Yok malesef

0|0
    0|0
  • Şınav falan çekiyorsan olabilir

0|0
    0|0
  • Yaşın Kaç?

0|0
    0|0
  • bilmemmmkiii..

0|0
    0|0
  • Erkek gibi olmazsın merak etme. Küçük göğüs çok güzel oluyor. Üzülme yani.

0|0
    0|0
    • Küçük olsunlarda yok olmasınlar !!

• Evet teşekkürler moral için ^^

• Bir şey değil.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben jinekoloğum. Dolayısıyla yazacakları son derece tıbbi ve yerinde olacaktır diye ümit ediyorum. Meme yapısı itibari ile yağdan oluşmaktadır. Kilo verirken vücudunuzdan yağ kaybettiğiniz için memelerde de küçülme olabilir. Fakat bu dediğiniz kadar memesiz kalacak duruma gelmez. Ciddi kilolardan bahsediyorsunuz. Cildinizde sarkmalara neden olmaması için sıkılaşltırıcı antremanlar ve kremler de kullanmanızı tavsiye ederim.

Not: Meme ile göğüs farklı şeylerdir ve doktorlar memeye göğüs denilmesinden nefret ederler :)

0|0
    0|0
    • Evet hocam haklısınız bunu bende çok savunuyorum ama bir anda sorunca oluvermiş. Özür dilerim. Tavsiyelerinize uyacağım, krem kullanmıyordum doktora danışıp kullanmam lazım sanırım :)

• Doktora gerek yok. Bitkisel sıkılaştırıcı kremler var. Okaliptus özlü falan oluyorlar. Forever Living Products diye bir şirket var. Ben tavsiye derim kullanmak istersen araştır.

• Peki araştıracağım :)

• bölgesel yağ yakma mümkün olmadığından zayıflarken vücudun her yerinden yağ yakımı olur bu yüzden küçülmüştür. ama belli bir yerde durur. hocana söyleyebilirsin bunu.

0|0
    0|0
  • spor öyle yapar panpiş

0|0
    0|0
  • küçülür ve sarkarlar dediğin kadar yok olmazlar :)

0|0
    0|0
    • Evet bir de deli gibi spor yapıyorum sarkma neden oluyor ki, hem yağ yaksa hem toparlasa ne güzel olurdu :/

• canım orada da yağ birikiyor meme bezlerinde yani o yüzden küçülmesi normal

0|0
    0|0
  • malesef yok gögüs kilodan buyukmus sanırm

0|0
    0|0
  • Göğüslerin kilolu olduğun için büyükmüş galiba, normalde olması gereken haline dönüyor

0|0
    0|0
  • Bende de o sorun var ya kilo verince kücülüyo

0|0
    0|0
  • bende senin gibi düşünüyordum fakat kilo verdim hala göğüslerde küçülme yok bende küçülmesini istiyorum :( göğüs hareketleri var dene istersen

0|0
    0|0
  • Aynı problem bendede war cevapları takıp etmek icin yazıyorm :)

0|0
    0|0
    • Tamamdır iyi olmuş başlık açtığım ozaman :D

• İnsan mutsuz hissediyor yaa, sanki göğüs büyükken daha düzgündü vücutlarımız :/

• Slikon mu diye sorarlardı nazarmı etti haywanlar yaa süzüldü resmen, içi bosaldı

Yükleniyor...