Sıkılasmak, karın kası?

Arkadaslar boyum 172 kilom 49. Sıkılasmak ve karın kası yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol koş mekik cek, deişik mekik hareketleri var onları yap , ayaklarını kendıne dogru cekme , sırt ustu yatıp ayaklarını yukarı kaldırma bunları gunde yarım saat yapsan yeter , ayrıca proteın le beslen ,, bunları yapamam dıyorsan koşu veya bısıklet yardımcı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeşim zaten iskelet gibisin daha ne kadar sıkılaşacaksın

2|0
    0|0
  • Karın kası yakışmaz, onu da geçtim 172 boyun var kilon 49 biraz daha zorlayıp öteki tarafa geçiş yapmak istiyorsun herhalde?

1|0
    0|0
  • Bol mekik ;)

0|0
    0|0
  • boy kılo oranın iyi gibi hatta biraz kas olarak kılo alsan daha çekıcı olur vucudun, tabıkı göbekte bişeyler olmasın :) baklava tuketımını artır oluyor bışeyler :9

0|0
    0|0
  • 49 kilo ve kaslı arkadaşım olmadığı hiç. Eğer kilo almayacaksan Alice Harikalar Diyarında'yı okumanı tavsiye ederim, hayal gücünde sana yardımı dokunur :d

0|0
    0|0
  • Karın kası kıza hiç yakışmaz

0|0
    0|0
  • sen bence kiloo almaya bakk zira zayıf kızlarr çokk iticii helekii tişort giydiklerindee

0|0
    0|0
  • karin bölgende az yag varsa o karin kasi zaten gözükmez, hem mekik çek, pilates falan yap, hemde yedigine içtigine dikkat et

0|0
    0|0
  • bir kıza karın kası yakışmaz yapma bence :D

0|0
    0|0
    • Yoo yakısan var

• benim düşüncem ben beğenmiyorum ama seven beğenen de var

Kızlar Ne Diyor 5

• bady gıt ıstedgn kdr kas yap snra badıye gıtmyeı bırak akşamları evde mekık şınav felan cek sabahları kos karın kasın cogalmz oldgu yerde seker

0|0
    0|0
  • Kemiklerini falan mı sıkılaştıracaksın :/ çok zayıfsın :/

0|1
    0|0
  • fitness, pilates

0|0
    0|0
  • Pilates bebegim^-^

0|0
    0|0
  • Hafif karın kası kızlara çok yakışıyo