Bu kası nasıl yapabilirim?

link

Bu kası hangi hareketlerle yapabilirim? Sizce nasıl duruyor?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• o kas değilki teyzem zayıflıktan içeriye çekilmiş karnı sende zayıfla senınde oyle olsun

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• plates yapmalısın

0|0
    0|0
  • Güzel vucüt yağ oranı %12 olsa gerek :) Mekik çekmen lazım bol , sonraları çapraz mekik , belini inceltmen lazım . Bi Salona gitmen şart .

0|0
    0|0
    • evde hallederim diye düşünmüştüm :(

• Bende öyle düşündüm 2 yıl evde çalıştım , biyere kadar oluyor sonrası için illaki salon şart yani . Ama sen sadece karın bölgesi için diyorsan evde başarabilirsin bunu : )

• oha ne bu laN,dibim düştü...

0|0
    2|0
  • o kası sadece hareketle yapamazsın bide işin beslenme boyutu var.

0|0
    0|0
  • youtube - charliejames1975 deden kadının videolarını izle gör

0|0
    0|0
  • iyice süzülmen lazım hatunun yag oranı tahminimce %8 9 civarı zor iş yani :))

0|0
    0|0
  • hmm güzelmiş bak :D

0|0
    0|0
  • kas yokki :s göğüs var sadece :S benmi yanlış görüyorum yoksa

0|0
    0|1
  • Zayıflaman yeterli

0|0
    0|0
  • bence link teki sensin...

0|0
    0|0
  • bol bol mekik ve twister dediğimiz hareketi yapman gerekecek... ama bence uğraşma :)

0|0
    1|0
    • neden ki :D ?

• Var valla :D aslında böylede iyiyiz belim ince hatta çoğu erkeğin hoşlandığı ayva göbeğim bile var ama telefonunda fitnessci kadınların bikaç fotosunu buldum moral sıfır. Bilmiyorum sorsam mı acaba cidden hoşlanıyo mu bu erkeler var ya

• yanlış anlama da seninkin de hormonel bir bozukluk olabilir. fitness cı bi hatun son tercihimdir.4eva ayva göbek :)

• Resimde kaslar pek dikkat çekmiyo. Yani iyi bişey değil bence. Boşver Türk kızı olarak kal sen :D

0|0
    0|0
    • aynen geçen bitaneside yazmış kum saati gibi vücudum var die çok komiğime gitti =)

• Meme la bu ne kası ?

0|0
    0|0
  • Biraz adonis kası ile de ilgili..

Adonis'i araştır.

0|0
    0|0
  • Kas yok ama hatun canlı arkadaş :))

0|0
    0|0
  • spor yapman lazım çok çok

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çok gerçekçi sanki hatun yanımda gibiydi. Badiye git çok istiyorsan.

0|0
    0|0
  • sen o kası zor yaparsın..mekik çekmeyi dene..en iyisi bu...

0|0
    0|0
    • neden zor yaparım?

• anladım teşekkürler bende evde halledebilirim diye düşünmüştüm

• aman yanlış bişi yapma..zorlamadan dene mutlaka..

• onun için bir spora gerek yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cokca zayıfla=)

0|0
    0|0
  • linkteki kızda kas yok zayıflıktan ama senn dediğini anladım onun için de link bu linke bakman yeterli :)

0|0
    0|0
  • Kızın karın kası çok iyiymiş. Sırf mekik çekmek yetmez kardiyo da yapmalısın.

0|0
    0|0
  • mekik cekmelisin:)..düzenli spor ve zayıf olman lazım ..eger kiloluysan direk kas olr cirkin durur.

0|0
    0|0
  • ya ne kasıııııııı bundan bende var zayıflıktan tamamen.boşvar ayva kadar göbeğin olsun yeter o daha güzel

0|0
    0|0
  • mekik çekip ve plates yapmalısın..

0|0
    0|0
  • Linkteki kızda kas görmedim ben.

0|0
    2|0
Yükleniyor...