Saçını boyatan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Saçını boyatan erkekler size itici geliyor mu arkadaşlar? Yani kahverengi saçlı biri mesela kafasına esti gitti simsiyah boyattı veya beyaz tenli renkli gözlü biri sarı boyattı saçını falan. Ben yakışanların boyatmasından yanayım şahsen. Aşırı uç renklerde olabilir.Örnek

link

link

Güncellemeler:
link şimdi bu insan güzel değil mi ya? :)

0|0
19|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne çok tartışıyorlar şu konuları. Yo erkek renkli pantolon giyer mi yok saçını boyar mı küpe takarmı? delikanlı adam yapmazmış. hass! bayanlar niye pantolon giyiyor saçını kısaltıyor o zaman? bu kafada normalleşiyorsa bzim ki niye normalleşmiyor. erkeğin ağırlıymış... bla bla bla...

Yakışıyorsa giyersin boyarsın bitmiştir. nokta. şimdi dağılın!

1|0
    0|0
    • Yakışıyorsa ne isterse yapsın evet bu kadar abartmanın anlamı yok.

• benim bu soru dışarda gördüğüm sıradan bir insandan aklıma geldi. saçını boyamıştı gayet yakışmıştı. tabi o kişinin resmini bulamadığım için ünlülerin fotoğraflarını koydum gayet sıradan birine de yakışabilir yani.

• anladım.. sen yine iyisin.. başkaları sen gibi olsa keşke.. bu açıdan bakabilse herkes )

• bu ne böyle?tam bir rezillik.

1|0
    0|0
  • Sövmek istiyorum bu tiplere ama öyle bir hakkım yok çünkü bende boyatmıştım bir seferinde, hem de koyu parlak maviye; ergenlik işte :) aslında tüm takımca boyatmıştık, takım için yani

1|0
    2|0
  • farketmiyor benim için

2|0
    1|0
    • yani boyatırsın canın isterse.

• yazık olmuş..

• içimde kaldı valla :) 55'ime gelince yapıcam :))))

• Sahneye çıkan elemanları koymuşsun hep ( Rip Kurt)

Ben boyatsam pimp gibi olurum :@

2|0
    1|0
  • Kurt Cobain'e benziyorlar diye olmasın o beğenin :D

1|0
    0|0
  • saçma

0|0
    1|0

0|0
    5|0

Kızlar Ne Diyor 18