Acil kilo vermem gerekiyor!?

Merhaba arkadaşlar, ben Tuğba. Boyum 1.70 kilom 64. Arkadaşlar 55 kiloya düşmem gerek,2 aylık bir zaman diliminde yeme içmeme dikkat ediyorum ama hareketlerde sıkıntı yaşıyorum. Hangi hareketleri yapsam daha hızlı kilo veririm. Basen ve kalça bölgemde biraz fazlam var mümkünse oraları sıkılaştıracak hareketler söylerseniz beni çok mutlu edersiniz. Teşekkür ederim :* :)

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• doğru spor merkezine git hem diyetii hemde sporunu yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bence verme kilonu koru burası türkiye türk erkeği her zaman etli butlu bayanlara hastadır biraz popon büyükse her zaman dönüp arkandan bakacak birileri olur

1|0
    0|0
  • universiteye başlayacaksın bence sen bu sene :D

1|0
    0|0
    • hayır 2 ay sonra girmem gereken bir iş var. O yüzden 55'e düşmem şart :)

• özür dilerim önceki yorumlarım için :) saygılar bol şans

• teşekkür ederim :)

• zayıflamak istiyorsan oku vede spora yazıl.
    http://i.hizliresim.com/V2lJqv.jpg

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederi. Dediklerini uygulayacağım

• uyguladıgın taktirte zayıflamama gibi birşey söz konusu değil kolay gelsin bişey değil.

• Mekik çek, sırt üstü uzan bacakları birleştir 90 derecelik konuma getir dizlerini kırıp sonra ileri doğru uzat. ama yere değdirme. Uzat çek uzat çek :D

0|0
    0|0
  • yeme içmene dikkat ediyorsan kilo problemin olmaz.

0|0
    0|0
  • bisiklet sür spor merkezine gitmene gerek yok en hızı zayıflatan sporlardan biridir saatde 670 kalori harçatıyor ada sıkmazsan

0|0
    0|0
  • Sabah akşam yarım saat 45 dk filan koş

0|0
    0|0
  • uzmantv

0|0
    0|0
  • Kalça nin zayıflaması istiyosan fazla oturmaktan kacin

0|0
    0|0
  • Evde yabilceğin çok fazla antreman hareketi var düzenli yürüyüşlerle iyi olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • gunde 2 defa ogun ye bı saba hbı aksam ye bıde dokantırıcı seylşer ye aclıgı keser )

0|0
    0|0
  • Az ye çok spor yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilon faazla panpiş

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim varsa formül alırım 1 dal :)

0|0
    0|0
    • formülü bir bulabilsem tabiki:)

• Oooo :D Bu youtubede kardiyo antrenmanları var. 1 saatlik. 5dk dayanamıyorum ben orası ayrı bir gözat istersen. TV ye takıp karşısına geçip yapıyordum :D

• ahahaha :D bende bir arastırıyım o zaman :D

• 58 olman yeterli bence 55 çok az olur yemene içmene dikkat ediyorsan bile 2 ayda en fazla 6 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • Diyeti uygulayabilirim. Kendime güveniyorum o konuda ama asıl amaç sıkılaşmak. Teşekkür ederim bilgi verdiğin için :)

• Pilates yap. Çok güzel sıkılaştırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...