Bastian schweinsteiger mı toni kroos mu size göre hangisi daha iyi ortasaha?

bastian schweinsteiger mı toni kroos mu size göre hangisi daha iyi ortasaha? ayrıca nedenleriyle açıklarsanız sevinirim..

• bastian schweinsteiger
    A seç
  • toni kroos
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 9

• kroos daha iyi

0|0
    0|0
  • Toni kroos genç. Ama bastian çok daha tecrübeli. Almanyanın kupayı almada en önemli silahı bence schwensteıger. Adam gerçek bir professiyonel. Takımı o kurtarıyor

0|0
    0|0
  • bastian schweinsteiger

0|0
    0|0
  • 2sinin mevkisi farklı ikisini karşılaştırmak bir olmaz. Bastianın defansif yönü daha ağır, toni daha ofansif ki zaten bastian ön libero toni forvet arkası görev yapıyor saçma bir ikilem sormuşsun

0|0
    0|0
    • sen almanya ve bayern münihi takip etmiyorsun demekki bastian ön libero oynamıyor kroosta ofansif ortasaha değil mesut gibi götze gibi. ikiside ortasahanın ortasında oynayan iki yönlü ortasaha oyuncuları.

• sen hiçbirşey bilmiyorsunki bastian bir ara sakatlandı sakatlık sorunu yaşadı ve tekrardan takıma döndü bastian dünyada hiçbir takımda yedek kalmaz banko oynarki (bunu konuşmak bile saçma gerçekten) bayernin şuanki lahmla birlikte en efsane oyuncusuna yedek kalıyordu son sezon demen komedi resmen neyse konuyu kapatalım tartışmaya gerek yok artık

• hadi güzelim az futbol öğren :) bir şey bilmeden gelmiş neyi tartışıyorsun şurda :)

• o ilk söylediğin daha iyi. adını yazamadım şu an copy paste e de üşendim.

0|0
    0|0
  • bastian

0|0
    0|0
  • bastian schweinsteiger tabi ama yaşlandı

0|0
    0|0
  • nabacan transfer mi edecen :)

0|0
    0|0
    • yok merak ettim sorayım dedim.

• Toni Kroos Real Madrid boşuna almadı.

0|0
    0|0
    • tamamda alakası yokki soruyla real madrid almadı hem bayern münih kroosla anlaşamadıgı için kroos'u gönderdi.

Yükleniyor...