Vucut çalışıyorum protein takviyesi almam gerekiyor bilgisi olanlar öneride buluna bilir mi?

Vucut çalışıyorum protein takviyesi almam gerekiyor bilgisi olanlar öneride buluna bilir mi?

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ne için, protein tozları çeşitleri var. Mesela Whey kana en çok karışan protein tozudur. En çok o kullanılır antremandan önce ve sonra kullanılır. Kazeinin var 2 saat sonra etki gösterir ve saatlerce etkisi devam eder kullanım şekli farklıdır. Sabahları veya uykudan önce kullanılır kas yıkımını engellemek için...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Protein ihtiyacın gerçekten var mı?
    Eğer yağ yakıyorsan proteine ihtiyacın yok pek çünkü proteinde yağlanmana neden olacaktır.
    Onun haricinde yulaf ezmen , fıstık badem , peynir , tavuk göğsü pilav gibi besinleri sıklıkla alırsan proteine ihtiyacın olmaz.

0|0
    0|0
  • Süt, Bıldırcın yumurtası, peynir, lor peynir, kaşar peynir, fındık, badem, fıstık, kaju, fasulye, et, tavuk, balık, gibi şeyler tüketebilirsin veyatta peynır tozundan yapılan whey protein takviyesi alabilirsin

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söyleyim protein tozu yaramıyor dite birşey yok yarıyor ayrıca protein tozları nın içinde sadece proteinde yok ama bana kalırsa protein ihtimalini besinlerden temin etmelisin. Protein tozu illede alacam diyorsan synth 6 kullandım faydasını gördüm protein tozu iyi beslenemezsen hiçbirşeye yaramaz

0|0
    0|0
    • et balik baklagil falan tuketemiyorum. Tavuk yumurta sut yogurt peynir yesillikler sebzeler besin agirligim bunlar oluyor

• Öncelikle şunu söyleyim o zaman bol bol yumurta yemelisin ve özellikle et tüketirken madem sadece tavuk yiyebiliyorsun tavuk göğsüne ağırlık vermelisin. Ayrıca protein tozu almasan bile peynirleri aldığında onların altında su olur onu içebiliyorsan iç tadı biraz kötü olabilir ama alışınca kötü gelmeyecektir. Bunun dışında yoğurttu peynirdi bunları ightiyacın oldugu kadar tüketmeye devam et ayrıca simdi lor peyniri diyen olmustur onu yiyebilirsen ye ama tadı çok güzel değildir haberin olsun :)

• Cok tesekkur ederim

• Kas yapiminda proteinin yaninda karbonhidrat alimida onemlidir eger amaciniz yag yakimiysa kas yapmak neredeyse imkansizdir onun disinda mumkundur ayrica kaslar daha cok uyurken gelisir ve yenilenir buda ekbilgi :)

0|0
    0|0
  • kas için yapıyor ve et sevmiyorsan egzersizden hemen sonra yaklaşık yarım saat içinde yaptığın sporun derecesine göre miktarını ayarlayıp haşlanmış (içebiliyorsan sütle karıştırıp iç) yumurta ye.

0|0
    0|0
  • Pro vitamin protein tozları var fitness salonlarında bulabilirsin. Ama tavsiye etmem dogal yollardan karşıla protein ihtiyacını yumurta balik tavuk peynir falan. Hatta spora baslamadan 1 saat önce yumurtayı çiğ çiğ iç faydasını görürsün.

0|0
    0|0
    • Cogu arkadasimda ise yaramadigini soyluyor. Dogal yollardan tuketmeye calisiyorum tavuktur yumurtadir falan. Yumurtayi cig icmekte amac ne icim almaz yaa :(

• Rica ederim.

• ben bir tarif hazırlamıştım onu uygulayabililrsin youtube da hakan salihoğlu diye kanalım var gir ve izle protein bar yapımı çok aşırı derecede faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • yaklasik 3 yildir protein tozu kullanmiyorum ve gayet memnunum :) bosuna para harcamis olursun, besinlerden de alabilirsin gunluk alman gereken proteini

0|0
    0|0
  • sut taze sagılmıss

0|0
    0|0
  • Amacın ne? Yağları eritmek mi yoksa vücut yapıp yarışmalara mı katılmak?

0|0
    0|0
    • Sadece vucut yapmak. istiyorum

• Tammam cok tesekkur ederim

• 2 kez akşam yazmışım ya biri öğlen olacak :) Rica.

• Kas mı yapmaya çalışıyorsun?

0|0
    0|0
  • Ultimate whey protein tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • kesinlikle protein tozu kullanma,
    sabah kahvaltida 2 yumurta (beyazi) ye, diger ogunlerde tavuk tercih edebilirsin

0|0
    0|0
  • Protein agirlikli beslen karbonhidrati kıs yapay urunler kullanma kalbe zarar verdigi soyleniyor. Arada bir bobrek degerlerine de baktir. Yuksek proteinli diyetin bobreklere zarar verme riski var

0|0
    0|0
  • et, baklagil, yumurta, balık, tavuk.

0|0
    0|0
  • bende bir yıldr çalışıyorum kullanmadım hiç ama alıcaksan muscletech öneririm

0|0
    0|0
  • gece yatmadan önce lor peyniri ve 1 avuç badem ye yararı dokunur

0|0
    0|0
  • kesinlkle yeşillik öneririrm

0|0
    0|0
  • kaslı kızları sevmem

0|0
    0|0
  • spordan sonraki beslenme çok önemli, protein bakımından zengin besinleri spordan sonra mutlaka tüket

0|0
    0|0
  • Kaç aydır uğraşıyorsun?

0|0
    0|0
  • ben suana kadar hic almadim 1.5 2 senedir calisiyom :)

0|0
    0|0
    • Peki nasil bir yol. izlesiniz. yani neleri tukettiniz ne siklikta ne kadar

• nerdensin dahada merak ettim simdi :)

• protein tozları var

0|0
    0|0
    • Bir kactane oneride buluna bilirmisin cogu arkadasim sagliksizbuluyorum ayriyetten bir isede yaramio gunde 5-6 tane yumurta beyazi tuketsen daha etkili diyorlar

• yani protein tozu zaten yumurta falan sevmiyenler için var..5-6 köy yumurtası tüketirsen inan daha etkili olur hem daha sağlıklı olur ;).

• feat olmak içinmi yoksa başka birşey içinmi?

0|0
    0|0
  • Süt, Bıldırcın yumurtası, dondurma, bal mutfak robotunda karıştır iç.

0|0
    0|0
  • Yarın bizi de döversin vücut yapınca.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• protein tozu alma bence. arkadaşlarında dediği gibi doğal yollardan.. tavuk, balık, yumurta vs.. protein değer yüksek besinler tüketebilirsin.

0|0
    0|0
    • espriyi anladım ;)

• Bence doğal yollardan al fakat aşırı protein almanda pek iyi değil alerji ya da geçici sorunlara yol açabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...