Kilom 86 boyum 1.75 çok rahatsız oluyorum kilolu kızlarla çıkmaya utanır mısın?

Diyet sporla uğraşıyorum. elimden geleni yapıyorum. ama insanların bakışları çok rahatsız ediyor, dışlanıyor gibi hissediyorum.
beyler şişman kızlarla çıkar mısınız

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Enguzel yuz ve davranis balik etlilerde olur haberin olsun prenses 😉

1|0
    0|0
    • Yüzümüz guzel tabi ama zayıflasan çok taş olursun diyen insanlardan bıktım

• Tamam bundan sonra oyle yapacağım:)

• Tsk ederim 😉

Erkekler Ne Diyor 30

• Kilonun başkalarının bakış açısını değiştireceğini sanmıyorum sonuçta sitede görüyoruz çok güzelim ama sevgilim yok diye ağlayanları :DD ama yaşam kaliten açısından vermen lazım fitness ve yüzme tavsiyemdir yüzmeye git ama bu arabada vücüdunun ihtiyaçlarını tanıyarak zayıflamaya çalış

1|0
    0|0
  • Kilolu kızlarla çıkmak istemezdim.

1|0
    0|0
  • 3 beyaz diyeti lazım sana, şekeri, unu ve tuzu kes gidebiliyorsan bir spor salonuna git ve kardiyo yap gidemiyorsan koş veya bisiklet sür bunun yanında squat da yaparsan bu diyetle 2-3 ayda ciddi bir fark atarsın üstelik boyun da uzun

1|0
    0|0
    • Onları kestim sporda yapıyorum teşekkür ederim yorum için :)

• çalışan karşılığını alır sabır ve emek göster, başarılar :D

• kafana çok takma ama kilodan daha önemlisi ölçülerin mesela yığılma varsa zayıf olsanda itici our 60 kilo bayan düşün ama bel 90 itici olur

1|0
    0|0
  • ben şahsen zayıf kızları hiç sevmem asla çıkmam kilolu kızlar bana çok çekici gelir ama aşırı kilolu değil normal kilolu bir foto koysana ında göreydik

1|0
    0|0
  • Ben biliyorum o duyguyu. geçen sene diyete başlayıp 20 kilo verdim. şişmanken bana aşık olan kız zayıfladıktan sonra ayrıldı :D gönül kimi severse güzel odur üzülme sen

1|0
    0|0
    • Tebrik ediyorum seni :) sağlıklı ol sen kız her türlü bulunur :D

• Sen kendinle barışık olacaksın ki insanlarda seninle barışık olsun, unutma...

1|0
    0|0
  • Gönül bu reyiz, kilolu kızların manitası olduğunu hiç görmedin mi?

1|0
    0|0
  • Allah sahibine bagislasin. Kilo renk tip önemli degil govdenin sol tarafi önemli insanda

1|0
    0|0
  • Beyinsiz kızlarla çıkmaya utanırım.

1|0
    0|0
  • Görmeden bir sey denmez.

1|0
    0|0
  • Ben bir kere eski sevgilim e biraz zayifla dedim birden diziyle belimden aşağı vurdu :)

1|0
    0|0
  • bende kiloluyum utanmam neden utanim

1|0
    0|0
  • Ver 25 kilo bak nasil etrafinda pervane oluyorlar

1|0
    0|0
  • iki santim uzunsun benden :)

1|0
    0|0
  • seviyorsam utanmam severim sadece

1|0
    0|0
  • boyda varmış yani :) çıkarım tabi kiloyu verebilirsin :)

1|0
    0|0
  • Hayir utanmam

1|0
    0|0
  • Ay ben çok utanırım.

0|0
    0|0
  • asla utanmam ve tam tersi bayılırım kilolu kızlara kilolu kız candır. saygılar

0|0
    0|0
  • 1.73 77-80 kg ile çıkmışlığım var at gibiydi.

0|0
    0|0
  • Bu düşünceyi at kafandan... Öncsen kendine haksızlık yapmayı bırakmalısın..

0|0
    0|0
  • yüz güzelliğin ve tatlılığın varsa bana yaz tanışalım ben seni mutsuzluktan kurtarırım

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama kalsın

• şişko bir kızla çıkmaya utanırmısınız diye sormuşsun ya ben utanmam dediğim gibi yüz güzelliğin ve tatlılığın varsa gel tanışalım

• Utanlmazda kilolilular hic etkilemiyo beni

0|0
    0|0
  • benımle cıkarmısın.

0|0
    0|0
  • diyetisyene git bence

0|0
    0|0
  • Balık etliyse sıkıntı yok. Kuru şişmansa birlikte olmam. Benim kız balık etli. Keşke hep öyle kalsa ;)

1|0
    0|0
  • Baliketli hatunlara bayiliyorum:)))

1|0
    0|0
  • Biz çıkarız sorun değilde onlar bizim üstümüze çıkınca sorun oluyor ya :(

0|0
    0|0
  • yook ya niye utanıyım güzeldir onlar :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilo olarak senden bayağı azım ama boylar aynı gibi her neyse ben de bayağı azım dedim ama 50kg falan da değilim. 1 haftadır afedersin kıçımı yırtıyorum kilo vermeye ve bugün 2,5 kg verdiğimi anladım. Anlayacağın olmuyor yok. Ayrıca ne utanması, o utananlar kendinden utansın canım.
    Bak sana tavsiyelerim, yaşayan biri olarak söylüyorum:
    1-Bol bol hatta çok bol su iç (selülitlerinin 1 haftada geçmesi için çok büyük etken)
    2-Abur-cubur sıfıra indir gram cips, şerbetli tatlı yeme
    3-İmkanın varsa bakışlara aldırmadan yüz yüz ve yüz.(RAHATSIZLIĞIN YOKSA günde 1 saate yakın yüz.)
    4-koş falan demiyorum diyet artı koşu çok zorladı beni sen yüz ve evde bacak, basen çalıştırma hareketleri yap 10'ardan başla gün gün artır zaten alışırsın yaptıkça fazlasına da.
    5-Eğer senin moralini bozmazsa (bazılarında ters etki yapıyor bu ama beni çok destekliyor.) kaç kilo olmak istiyorsan (ama ilk hedefi baz alarak gidip 50 kilo deme ilk hedefe.) o bedende fiyatı makul, outletlerden falan güzel bir-iki şey al.
    6-İnternetten 'Before/After'lara bak yani eskiden ve şimdiki hallerinin kıyaslarına böylece kendine inanç gelir fazlasıyla motüve olursun.
    7-yoğurdunu, sütünü, peynirini light al. Tadları cidden kötü değil.
    8-Pirinç pilavı, kola, cips, dondurma, şerbetli tatlılar ve kızartmayı çıkar hayatından.
    9-günde en en en az 3-4 öğün ye. 3'ü ana 1i ara olmam üzere.
    10-çok misafirliklere gidiyorsan ve engel olamıyorsan kendine bu sıtalar başkasına iftara falan gitme. Size geliyorlarsa da hazırlıklar yapılır tabii ama sen onlar gelmeden bol bol su iç ve salatalık falan ye masaya aç oturma yani.
    Son olarak yağ yak, kas yakma yani abartma lifli gıdalardan vazgeçme.
    Uzun oldu ama kendimden bildiğimden yazasım geldi. inan kendine, sen inan yapamayacağın şey olmaz.

1|0
    0|0
  • 16 kilo fazlan var

1|0
    0|0
  • Bence sorun yok. benim boyum 1.68 kilom da 63 balik etliyim memnunum yani :)

1|0
    0|0
  • ya veremıyorum dye bı olay yok yeme az ye ve yürü, olmama sansı yok boyun ne guzel uzunmus kndıne yazık etme hadi yuruu! :)

1|0
    0|0
    • Haha teşekkür ederim desteğin için :) dikkat edip spor yapıyorum düzenli :)

• kilolu bir kızla çıkmaya neden utanayım hoşuma gider tam tersi

Yükleniyor...