Hangi sporu yapmamı önerirsiniz?

Basen, göbek ve belde ciddi derecede yağ depolamış durumdayım. Hem kilo vermek hem de incecik bir vücuda sahip olmak istiyorum. Pilates mi yapayım, squat filan mı, fitness mı? Ne önerirsiniz?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness tabiki de 2 3 ay yeterli.

0|0
    0|0
    • Diyelim ki 2-3 ay yaptım ve istediğim kiloya indim. Ondan sonra bırakırsam kilo almaz mıyım?

• Bende teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

• Rica ederim ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Tabikide fitnes ama benim sana önericeğim antremanlada forma girebilirsin akşam hafif ye akşamları çorba salata yağsız gıdalar öğlen normal abartmadan ye sabah istediğin kadar yiyebilirsin ve günlük 15 dk 5 er dk arayla 3 seans zıpla sabah akşam, sonra artırırsın süreyi ve dans et eğlen gül olmusuz düşünme psikoloji kilo vermek ve almakla doğrudan alakalıdır bisikletin varsa akşam hava serinken bisiklet sür ve sürerken enerjini hepsini harca normal tempo ile giderken bir anda hızlan enerjin bitene kadar devam et son durmadan normal tempo ile git sana garanti veriyorum bunları yap istediğin vucuda kavuşucaksın

1|0
    0|0
  • squat spor dalı olduda haberimiz mi yok :D
    fitness+ plates hepsi olur spor olsunda :)
    vede diyet devamlılık istek icraat önemli bu işlerde :)
    al bide oku bunu sana yardımcı olacak.
    http://i.hizliresim.com/V2lJqv.jpg

0|0
    0|0
  • Hangisi eğlenceli gelirse onu yap vazgeçmeyeceğin. En çok kalori harcayan yüzmek. Aşadağıki tablodan fikir alabilirsin.

http://i.hizliresim.com/PvqMJ8.jpg

0|0
    0|0
  • Öncelikle sunu söyleyeyim squat zaten fitness in içinde ben Plates ve Fitnessi aynı anda yapmanı önenerim hem zayıflarsın hemde sıkı olursun plates kilo verdirmez vücudu sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • onlardan daha önemlisi beslenme alışkanlıklarını değiştirip bol bol koşman lazım

0|0
    0|0
  • 3 beyaz diyeti ve kardiyo tavsiye ederim. bacak ve kalçanın da sıkılaşmasını istiyorsan squat yapmalısın

0|0
    0|0
  • İlk olarak fazla kilolardan kurtulmak için bol bol koş.

0|0
    0|0
  • Squad kesinlikle, hem vucuddan asiri ter atiyir ki buna bagli olarak terle birlikte yagda atiliyor hemde bel bolgesi daraltilip esnetildigi icin squat kadar bel bolgesine etkili bir salon sporu yok calori dehset yakarsin

0|0
    0|0
  • Bence bir kursa gidip hocanin onerilerini dikkate alarak spor yapsan daha faydali okur burdakiler kurukalabalik

0|0
    0|0
  • Sadece koş, düzenli olarak koşman yeterli.

0|0
    0|0
  • en kısa sürede etki istiyosan fittness

0|0
    0|0
  • fitness ve plates eş zamanlı yap

0|0
    0|0
  • Kiş uykusuna yat ;)

0|0
    0|0
  • ikisini de boşver seks yap

0|0
    0|0
  • yüzme.

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • bolca yüz ve yürü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fitness

0|0
    0|0
  • Fitness. Kilo verirken rahatsız olduğun bölgeleri de şekle sokarsın.

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat etmelisin oncelikle koş yuru yuz surekli hareket halinde ol eritirsin

0|0
    0|0
  • squat yap ben 80 kiloydum ve şimdi 55 kiloyum tabi tüm sporlarıda yapıcaksın yemiceksin şimdi ben şeker ekmek %0 bitti

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede zayıfladın

• 65im 57ye inmek istiyorum

• 8 kilo vericeksin yani 2 kilo daha koyda tam 55 olsun ip atla hep spor yap ekmeği kes şekeri kes onun yerine kepek eğmeği kullan

Yükleniyor...