Play Station tarihinde gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu hangisidir?

Ben winning eleven 7 diyorum. Efsane Hollanda kadrosu süperdi.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Pes diyorum

0|0
    0|0
    • winning ile pes oyun mantelitelerini birleştirdiler. Yoksa winning varken pes cok saçmaydı. Günümüzde pes en iyisi. ama pes 11 iyi değil kanımca...

• pes 10 da kontrol sende zaten. Nereye atarsan oraya gidiyor. Belli bir düzeyde. Pes 11 de ne bileyim bir soğukluk var. Birşeyler çok yapmacık. Ortalardan çok gol oluyor. Ve bi keresinde oynarken sol çaprazdan vuruş açısı yokken ronaldoyla bi şut çektim. sağ ayağının dışıyla çekti. Ve gol oldu (: Fizik kurallarına tamamen aykırı. Pes 10 daha iyi bence. Pes 2009 sonrasında iyidir.

• o ronaldo olduğu için :D pes 10da da ceza sahasının önünde kaleye paralel biçimde gelip bir şekilde şut çekince kesin gol oluyor :)

Kızlar Ne Diyor 5

• milan .. psv

0|0
    0|0
  • real barca ..

0|0
    0|0
  • katılıyorum.

0|0
    0|0
  • eleven 7.

0|0
    0|0
  • play station oynayan benden başka yok sanırım:)pes diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• PES baba PES

pese gidek mi kankalar?

yalnız seriyi hep pc.de oynadım :( len hepsi güzeldi karar veremedim hangisi daha iyi :p adamlar yapıyo ama işte hakemler beyinsiz tek sorun o :S

0|0
    0|0
    • geçen gün arkadaşla oynarken tam orta açacağım hakem macı bitirdi. ne alaka lan dedim. herşeyi iyi yaptılar görsellik ama hakemler saçma hala. futbolcu itiraz ediyor saçma sapan bi yere bakıyor. Kavga çıkıyor faul yapan kesin kırmızı diğerine sarı kart göstermiyor :)

• bazısı da çelme taksan kırmızıyı geçiriyor. Herşey süper de şu hakemler japon gibi maç yönetmese süper olacak.. pasif ofsayt bile var oyunda, grafik desen yardırıyor.. ama ben bildim bileli hakemler angut :S

• Spikerleri de daha güzel yapabilirler. Aslında oyunun sadece oynama şekline önem veriyorlar. Hakemler normaldede hata yapabildiğinden normal diye karışmıyorlar o konulara heralde :)

• Winning Eleven 7 ve Pes6 ... Pes 2011 ,de devrim niteliğindeydi, bundan sonra çok daha iyi oyunlar gelecektir

0|0
    0|0
  • kickoff

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum kardeşim,winning eleven 7 tek geçerim.. futbol oyunu değil ama bu aralar crysis 2 oynuyorum o da gayet iyi

0|0
    0|0
  • kadroları pek hatırlamıyorum da ben de winning eleven 7 yi severdim :) hatta Türkçe versiyonunu hazırlamışlardı WE Turkey diye onu da çok oynardık bi zamanlar.

0|0
    0|0
    • Sergen yalçının arka plan fotosu vardı. cafu rivaldo ronaldı hollandada kluivert overmars stam ws harikaydı :)

• biraz hatırlar gibiyim sanki :) o zamanlar manchester united hastalığım vardı(hala var:)) genelde başka takım seçmezdim o yüzden hatırlayamadım sanırım :)

• Benimde hollanda hastalığım vardı var olacak da. Kendi tatktiğim we7 den beri aynıdır. O kadar uygun bir takım yok benim için Hollanda'dan başka.

• pes

0|0
    0|0
  • PS de pes keyfi başkadır:)

0|0
    0|0
  • winturkey 8 bence

0|0
    0|0
  • cunku 7 bayagı oynadım vee hala oynuyorum cok zevklı bence...

0|0
    0|0
  • bende 7 dıorum harıkaydı.

0|0
    0|0
  • PES 2009 en kralı ve üstüme rakip tanımam 2009 da..

0|0
    0|0
  • pes pes

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...