Basketbol federasyonu amacına ulaşıyor mu?

Dünkü Beşiktaş-Anadolu Efes maçındaki hakemler özellikle son 1 dk da öyle bariz hatalar yaptı ki tek tarafın(Beşiktaşın) final serisini domine etmesine karşı gelip seriyi zevkli hale getirmeye çalıştı bence.Siz neler düşünüyorsunuz?

link

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben beşiktaşın üzerine büyük oynadıklarını düşünüyorum ama her ne yaparlarsa yapsınlar bizi yıldıramıycaklar , dünkü maçı olabilirdik ilk 3 devrede de çok iyiydik son devre ne oldu anlayamasam da beşiktaşımın canı sağolsun diyorum. Sevinmek için sevmedik biz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• artık federasyon demeyin ya ! Her türlü spor dalının içine ettiler.

0|0
    0|0
  • e yani muhtemelen

0|0
    0|0
  • ulaşıyor evet

0|0
    0|0
  • bilmiyorum hicbi fikrim yok:D

0|0
    0|0
    • ayıp birşey değil gizlenmene gerek yok.bilmemek ayıp değil:)

• çok neşelisin:)

• :D..aa kim demiş..:(((..yok neşe meşe.

Erkekler Ne Diyor 13

• kesinlikle i*nelik başka bir şey değil onlara rağmen yine yeniyorduk ama olmadı neyse inş.şampiyon biz olucaz.

0|0
    0|0
  • erginin hatası..20 dk alan savunmasına sut sokamıyan takımda kemple zoranı kenarda unuttu..davidin katkı vermedigi bi günde ısrar etmek hata..2. bi hatasıda hızlı ve akışkan oyunu durup dururken bozdu gereksiz yere..2 defada sashaya gereksiz 3 lük pozisyonda el gösterip faul aldırdılar..hakemle ilgisi yok yani olayın..son pozisyondaki faul dogru...

0|0
    0|0
    • bana kemp deme ne dersen de:)gecen sene çok iyiydi ama bu sene vasat

• Olur böyle şeyler Bjk Milangaz'ın bu durumda hakemden yakınmasına hiç gerek yok çünkü Efes'le 100 maç yapsalar 99'unu alırlar. Bir maçtan ötürü de Efes gibi ağlamaya gerek yok. Oyun ortada.

Son maçın ilk yarısı Mensah'ın bi potayı kırıp Efes'in eline vermediği kaldı. İkinci yarı düşük motivasyon artı rehavet mağlubiyeti getirdi.

0|0
    0|0
  • mesele beşiktaş sadece baskette değil futbolda bütün spor dallarında haksızlığa uğramaya alıştık..sorun değil yani alıştırdılar bizi beşiktaş taraftarı olarak

0|0
    0|0
    • bende hiç anlamıyorum bu takım avrupadan kupa getirdi..beşiktaş düşmanı medya olayı küçük haberlerle geçiştirdi.fener türkiye kupasını alsa baskette manşet yapıyolar..ben bu bize karşı olan medya mhk fedarasyon düşmanlığını çözemiyorum..ama biz beşiktaşız onlarıda yener şampiyon oluruz kardeş

• valla dostum yanlış anlama ben beşiktaş hastası bi adamdım..yıllardan beri o kadar haksızlık yapıldıki elimizden şampiyonluklar söke söke alındı.fb ye gs ye resmen verildi.bizde hep şerefli ikincilik demekle yetindik.dostum ne yaparsan yap bu böyle devam edecek.he sevgim azalmadı ama iştahım kaçtı.:)

• ben kişilik olarak zor olanı secerim ve severim .o yüzden daha da bağlanıyorum:)

• her dalda bize haksızlık yapılıyor.işin garip tarafı ses çıkaranda yok herkes memnun heralde :/aynı şekilde süper kupa finalide fb gs arası çekişme oldu tamda federasyonun istediği gibi.neymiş dev derbiiiii bababababba.kaçkanal yaayınlıyo sanki.fernandes kapya tekme attı diye fener maçında oynayamadı.volkan kapıyı tekmeleyince onaceza yok.ben böle adaleti ...

0|0
    0|0
    • her derbiden önce portekizlilerden en az biri ceza alıyordu.Bu da mı tesadüf:)

• beşiktaşlı olduğun için sana öyle gelmiştir

0|0
    0|0
    • video yu izleyipte erceq e yapılana faul değil diyorsan basketbol bilginden şüphe ederim

• olaylara tarafsız gözle bakın aynı olaylar türkiye polanya maçındada oldu, spiker yırtınıyor yok faul yok şu yok bu, gereksiz yere teknik faul verdi flan. öyle bişey olsa çıkar açıklama yaparlardı

• hakemin takdir hakkı denildiği zaman açıklamaya gerek bile kalmaz.gayet tarafsız gözle bakıyorum ve efes koçunun ilk 2 maç sonunda tabiri caizse ağlayarak bu seviyeye getirdiğini gördük.neyse 3-3 te yapsalar şampiyonluğa inancımız sonsuz

• seriyi 4-1 aliriz sıkıntı yok ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar Arroyooo <3

0|0
    0|0
  • bu olay yeni olan bişi diki yıllar dır var onun için cok sorun degil aslında bu işi besiktas yapacaktı yapmak istyemeyince hakemlere kaldı yapacak bişi yok yoksa turibinler nasıl dolar

0|0
    0|0
  • hatalar herkese yapılıyor . . .yetenek olmayınca hakemden ne beklersın ya da adalet duygusu olmayınca . . .

0|0
    1|0
  • nba'nın tutulmasının nedeni bu zaten doğru yapıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Efes ilk 2 maç ağladı. Şimdide biz yapmayalım aynı şeyi emini ki kartalım mutlu sona ulaşacak...

0|0
    0|0
  • şampiyonluk beşiktaşın, dert etme bunları :)

0|0
    0|0
  • Gene olarak bu hakemlerde bi' sorun var sanırım. Bu sabahki Miami vs Celtics maçında stepsler, ayak çizgide atışlar, fouller falan tam bir faciaydı.

Dönemsel heralde.

0|0
    0|0
    • o seride çok güzel gidiyor sanırım ne kadar izleyemesemde

• bostonlusun sanırım:)bosh ın olmaması çok etkiledi miamiyi

• Uzatmalarda L.James'te 6 foul ile dışarıda kaldı. Wade, Chalmers oynadı sadece. Hatta Wade tek oynadı diyebilirim.

Yükleniyor...