Dirk Kuyt sizce başarılı olur mu ?

dirk kuyt sizce fenerbahçemizde başarılı olurmu savaşcı bir oyun yapısına sahip olduğunu bilmeyen yoktur heralde.türkiyede de güç ve mücadeleye dönük oyun oynanıyor bence tam bizim ligimize göre bir oyuncu ve bu tarz oyuncular her zaman taraftarlar tarafından sevilir bence tribünlerin yeni sevgilisi olacak gibi sizce ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz mı ! Yaşına ve istatiklerine bakmamak lazım... Burası Türkiye ;)) Kuyt iyi bir transfer..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam kariyeri bitmeden iyi bir vurgun yapar burada :) başarılı olacaktır çünkü adam ortalama 4 maçta 1 gol atan birisi :) son sezonunda sadece 2 gol atmış bundan da başarısız olacak değil ya .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kuyt 32 yaşına gelmiş, geçmişi iyi olabilir ama eski futbolu yok, iyi bir oyuncu olsa liverpool bırakır mı?

0|1
    0|0
  • bu bir senede ne yaparsa yapar gerisi hikaye saçma sapan bir transfer oldu umarım seneye satar zarar etmezler.

0|1
    0|0
  • ingilterede 6 yıl istikrarlı bir şekilde oynamış bir futbolcu bizim ligimizde de başarılı olur. yaşlı diyen kesimler var alex 34 yaşında daha onu tutmayı başaramıyorlar birde kuyt a laf atıyorlarr. gayet başarılı olur attığı gollerle de taraftarın gönlüne girer.

0|0
    0|0
  • istatistikler yalan söylemez dirk kuyt 38 maç 2 gol, muslera 38 maç 1 gol.

0|1
    0|0
    • 6s 30 şut 1 gol, Portekiz 28 şut 1 gol bir klasik VOLKAN KABUSU..

• hiç bişey anlamadım inan gerçi ben bayanlarla futbol konusmam da,yazdıklarından bişey anlayabilseydim gülebilrdim en azından..

• kalitesinelaf yok ama yaşı çok ileri olduğundan pek yarar sağlamaz en azından sow kadar gol atamaz

0|0
    0|0
  • elmander etkisi yapacak bak gör.gs liyim ama kuyt iyi transfer.kimse yaşına aldanmasın

0|0
    0|0
  • bu adam son sezzon ligde 34 maç oynamış sadece 2 gol atmış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...