Vucut çalışır mısınız sporla aranız nasıl?

Evet arkadaşlar soru gayet açık vucut gelistirme ile ilgilenirmisiniz bunun dışında yaptığınız spor var mı

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet, spor benim hayatımın en büyük parçasıdır. Her gün muhakkak spor yaparım. 5 senedir fitness ve squash ile ilgileniyorum. 8 yıl Rugby League kızlar takımında oynadım 4yıl kapaptanlığını yaptım. Onun dışında hemen hemen akıla gelebilecek her spor dalında tecrübem var gittiğim okul ve ailemden kaynaklanıyor. Bireysel başarı olarak 10 km koşu, Butterfly ve freestyle yüzme birinciliğim var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 yıldır yüzme. 6 yıllık da voleybolcuyum. Fitness a gidiyordum voleybol antrenmanları ağırlaşınca bıraktım 2 hafta sonra yeniden başlıycam. Hergün situps , squats hareketleri yapiyorum. Birde fazladan 50 mekik 15 sınav

1|0
    0|0
  • Sporla aram iyidir , her gün 8-10 kilometre tempolu koşu yapıyorum bunun dışında yazları tenis ve badmintonla ilgileniyorum (amatör olarak) ayrıyeten de 8 yıllık profesyonel voleybolcuyum

0|0
    0|0
  • yakından ilgileniyorum yaklaşık 1,5 senedir. artık fitness benim için tamamen psikolojik bir şey oldu. bir gün giitmesem kendmi suçlu hissediyorum insanı inanılmaz rahatlatıyor.

0|0
    0|0
  • Her gün yüzme ve koşu
    Daha önce de 7 yıl voleybol oynadım

0|0
    0|0
  • boğazıma bol bol çalışırım vucudum kıskanır ihmal ediyorsun beni diye :)

0|0
    0|0
  • B-fit'e gidiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1,5 yıl çaylak seviyesinde 6 ay orta üstü seviyede vücut çalışıyorum. Dayaniklilik ve hacim agirlikli programla. Güzel sonuclar aldim öyle yani.

0|0
    0|0
  • kendı çapımda yardırıyorum kanks

0|0
    0|0
  • bayramdan sonra düşünüyorum spor yapmayı

0|0
    0|0
  • 3 seneye yakındır fitness yapıyorum

0|0
    0|0
  • basket oynuyorum yanı sıra vücudumuda geliştirmeye çalışıyorum