Vücud geliştirmek için?

merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce göbeğim vardı ve vücudumda hafif sarkmalar vardı bende dengeli beslenmeye ve evde barfix mekik şınav yapmaya başladım ekstrada koştum ve yüzdüm vücudum bu hale geldi sizce artık geliştirirken hNgi bölgelere ağırlık vermeliyim resmim profilde bakarsanız

Güncellemeler:
boyum 183 kilom 70

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim yan kaslara biraz ağırlık ver eğer göğüs ve karın kası çalışırsan yanda kas olmazsa çok kötü görünüm sağlar

0|1
    0|0
    • hangi hareketler yardımcı olur?

• teşekkürler deniycem

• kardeşim çok yüklenme yavaş yavaş ordakı kaslar zaten cok zor çıkar karın kası gibi değil ora zaman ister

Kızlar Ne Diyor 1

• biceps-triceps ;)

0|1
    0|0
    • onlar yanılmıyorsam ön ve arka kol kasları oluyor resimde görünmüyor fakar barfix çektiğimden onlar bence yerinde :))

• Kol baslarina yeterince guvenseydin zaten fotografta onlarda olurdu :)

• benim burada artislik yapmaya ihtiyacım yok zaten soruyu okuduysan eksiklerimi sordum kollarımı kendim yeterli bulduğundan vücut bölgemin resmini koydum...

Erkekler Ne Diyor 5

• Oncelikle şunu söyleyim evde barfix mekik şınav çekerken belliki ya hiç farklı pozisyonlarda çekmedin ya da çok az pozisyon denedin vücudun sadece sekillenmeye başlamış daha tam oturmamais ama yan kaslar hiç yok gibi birşey internetten barfix şınav ve mekik için farklı pozisyonlara bak ve karın çalışırken alt yan üst olmak uzere dengeli bir program ya ayrica göğüstede alt ve üst olmak uzere dengeli bir program yap

0|0
    0|0
  • olm bu ne normal vucud işte kalsn böle :)

0|1
    0|0
  • px 90 diye bir proğram var ona göz at

0|0
    0|0
  • Dengeli calis bir yere agirlik verme hepsini bir arada gelirtir

0|0
    0|0
  • Çokta bir abartı yok vücudunda tabii daha öncesini bilmiyorum

0|0
    0|0
    • abartı olduğunu süper oluğunu düşünmüyorum eski haline göre toplandı tabiki ben nasıl daha iyi yaparım diye düşünüyorum zaten

• Fikrim yok bişeyler bulursan bana da de maşallah sürekli yiyorum :D

• maşallah :)

Yükleniyor...