Sadece fitness dan anlayanlar baksın lütfen. Bu vücut ideal mi? Yeterli mi?

http://i.hizliresim.com/1jY9Lj.jpg

Bu vücut ideal mi? Yeterli mi?

Boy: 188 cm
Kilo: 74 kg
Vücut yağ oranı: %6

Kilo 77 idi ama 74 e düştüm gene. Kaburga kemiklerim biraz belirgin oluyor ama bunun ayrı bir hava kattığını düşünüyorum. Ayrıca omzum geniş olduğu için zayıf olsam bile zayıf görünmüyorum. Bu vücut ideal mi?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Iyi iyi daha fazla da kas yapma kotu duruyo fazlasi

0|0
    0|0
  • İyi iyi

0|0
    0|0
  • bana kalacak olursan süper valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendi fikrimi söyliyim sana. Zayıfsın kilo alman lazım. bir 10-15 kilo alsan iyi olur. Zayifsin çünkü.

0|0
    0|0
  • Kardeşim kilo eksiğin var kilo alabilirsen vücudun 10 numara sadece trapez diğer yerlere göre biraz zayıf kalmış birazda kol karını çok on olanda basmissin kilo alirsan karın kasların lazar gibi olur :)

0|0
    0|0
  • Kanatlarida gostererek cekseydiniz iyi olurdu ama iyi gibi sadece göğüs biraz destekle baklavalara denk gelsin ;)

0|0
    0|0
    • Göğüs kiloyla alakalı bildiğim kadarıyla. Biraz daha kilo alabilsem göğüs daha iyi olurdu.

• şu an aklimda degil program. Peck deck mi neydi ona calis bench press yüklen birde dambel ile çalış bunu adini unuttuum. s

• Ideal

0|0
    0|0
  • yok KARDEŞ o boya o kilo olmamış, bildiğin zayıfsın, Zayıf olduğun için kas görünüyor, 80 olmalısın ki bişeye benzesin o kaslar

0|0
    0|0
  • karından başka bişey göremedim o da çok zayıf olduğun için ortaya çıkmış. onun dışında hiçbirşeyin yok. omuzun geniş falanda değil :)

0|0
    0|0
  • o alet yanlış ölçüyor panpa %6 yağ oranı lebronda bile yoktur :D bir de sadece karın var göğüs falan çok boş aşırı irileşme ama 6 7 kilo alman lazım en az :D

0|0
    0|0
  • göğüs yok, kol yok, omuz yok, trapez yok, gözüken karın kasları yağ oranın ile alakalı asıl marifet 188 boya 85 90 kilo iken o kasları gösterebilmek anlamışsındır umarım ne demek istediğimi, çalışmaya devam

0|0
    0|0
    • Bence bu az kilo ile bu hale gelebilmem başarı. Saydıkların eksik biliyorum fakat kilo alsam sanırım onları şimdiye kadar halletmiştim. Hele ki göğüsü biraz daha şişirmek istiyorum. Teşekkürler.

• Yağ oranını 8-9'a yükseltsen iyi olacak..
    Biraz da kol gerek..

0|0
    0|0
  • usta boyle ıyıde cıplakken ıyı ustune gıydıklerın şık duruyo senı tatmın edıyosa tamam ama ideal kilon 82 falan

0|0
    0|0
  • yeterli degil, cunku adamda kas yok.

0|0
    0|0
    • Resimde ki sensen eğer senin gibi yapmak istiyorum bende. Göğüsler felan sende ideal. Bende kilo olmadığı için şişmiyor daha fazla.

• karbonhidrat+protein agirlikli beslen

• hacim lazım bence özelliklekol göğüs ve sırta tabi amacınlada paralellik gösterir

0|0
    0|0
  • gögüs, kol, arka kol çalışmalısın Ayrıca boyun 1.88 ise kilo almaya bak en az 80 olmalısın.

0|0
    0|0
  • Kilon 5-6 kilo yetersiz vücudu koruyup kilo almalısın

0|0
    0|0
  • Biraz daha kilo alabilirsin fakat ideal

0|0
    0|0
Yükleniyor...