Bicepslerim de damarların gözükmesini istiyorum?

Arkadaşlar ön kol kaslarım da damarlarımın gözükmesini istiyorum bugün dikkat ettim kollarım biraz sıktım omzumdan itibaren belli oluyor. Ama sıkınca belli oluyor dikkatli baktığınız zaman çok az belli oluyor. Ama omzumda daha da belirgin. Nasıl belirginleştirebilirim? Evde kendi çapımda bayaadır dambıl çalışıyorum programlı. Yardımcı olabilirmisiniz?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Ayy görünsün görünsün valla o damarlari gorunce bende bir fena oluyorum inanki çoğu kizi fena etkiliyor o damarlar<3

0|1
    0|0
    • Oha ciddimisiniz O_O

• Şimdi benim hayvan gibi damarım çıksa etkileneceksiniz vay be :D Peki her kız mı etkilenir yoksa yarısı mı?

• Herseyin abartisi kötü cok aşırı olmasın, garanti her kiz etkilenir bunun daha gecen muabbetini yaptik arkadslarla:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• kardesim onun için yağ oranını düşürmen gerek yoksa belirli bir hareket yok.
    bazı insanların genetik olarak damarları ön planda oluyor onlar şanslı olanlar.
    demekki sende o şans yok :D o yüzden yağ oranını düşürmen gerek.
    bol şans :))

0|0
    0|0
    • Kardeşim şöyle birşey var. Ben 110 kilodan 70 kiloya düştüm vücudum çok sarkıyordu ama şimdi bayaa bir topladım ama kollarım küçük kalıyor ya ya da bana öyle geliyor hayvan gibi kollarn var diyorlar. Yağ oranını nasıl düşüreceğim peki?

• kac cm kolların var? vede hiç yağ ölcümü yaptırdın mı bir öğren onlarıki daha net konusalım :)

• Bu olay vucudundaki yag orani ve genetikle ilgilidir olabilirde olmayabilirde cok takma saglikli olduktan sonra onemi yok

0|0
    0|0
  • Programin nasıl hocam

0|0
    0|0
    • Hocam 1 saatlik program var insanity workout onu yapıyorum ama hepsini yapamıyorum bazen ama ramazandan dolayı bıraktım malım oruç falan

• ahhahdsfha :DD hocam insanity workout çalışma programı.3 ay dı galiba büyük değişim oluyor internetten bak çok etkili program.1 haftada 4 kilo vermiştim

• Hacı bana hacim lazım ya. Boy seksen beş kilo seksen de şekillensin istiyorm iki altılıl dambil bide barfiks var evde, ayrıca on kolu nasıl kalınlaştiracağz ne yapıyorsun sen

• bende gözüküyo hihihhi ^.^

0|0
    0|0
    • Bende de gözüküyor kardeşim de çok aşırı değil ya :D Hani dikkatli baksan görürsün ama aham şaham değil..

• çalışmaya devam et :) çalıştıktan hemen sonra bak görüceksin ahım şahımlı

• yağ oranını düşürüp pump odaklı çalış biceps için

0|0
    0|0
  • Amaç ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...