16 ay vücut gelistirme yaptım 3 ayda kick boks devam etmelimiyim?

boyum 1.94 herkes devam et diyo ama ben kas kütlesi gibi olmak istemiyorum alacakaranlıktaki jacob gibi bir vücut istemiştim ona yakın bir vücut yaptım simdi evde sadece kaslar canlı kalsın diye yapıyorum devam etmelimiyim :S

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• hayir kesinlikle etme bence.. evde devam et dedigin gibi kas kutlesi olursun. d

0|1
    0|0
    • bende yapmak istemiyorum ama arkadaslar bu kadar yaptın devam et die kafamı yediler zaten istediğim vüccuda çok yakınım

• arkadaslarini bosver ya one oyle zaten boyun bide iyice kas yaparsan kizlar seni gorunce kacar :))

• olabilir simdi mıknatıs gibi çekiyorum o zaman ters etki olabilir :d

Kızlar Ne Diyor 1

• devam et.

0|0
    0|0
    • neden devam et dediniz

• spor bırakılmaz sonra vucud kendini bırakıyor hem çok sağlıklı seninki geliştirmek değil korumak üzerine olacağı için devam et derim ona göre program verirler zaten

Erkekler Ne Diyor 5

• Devam et kardeşim

0|1
    0|0
  • Vitamin aldın mı?

0|1
    0|0
    • yok sadeçe dikkatli beslendim pirinç lapası yumurta et falan ilaç sadeçe ilk 3 ay enerji vericci kullandm oda kas yapmıyo sadeçe enerji veriyo

• eyw dostum sagol selametle iyi aksamlar

• Eyw.. Hayırlı aksamlar..

• boyun çok iyi ama fazla kas yapma o boya, çünkü ileride ciddi sarkıntılar olur

0|1
    0|0
  • devam etmezsen kas kütlesi kaybediceksin evde olucak iş değil

0|0
    0|0
  • bence devam şu an ki durumunu korumak için

0|0
    0|0
    • dostum evde yapıyorum zaten ama amatörçe yapıyorm mekik şınav barfiks doumble falan yeme içme de yok yani protein agırlıklı

• korurum ya ölçüyorum yani fazla kas kaybı yok 6 7 ay hiç antreman yapmadım sadeçe 2 cm düsmüs 2 aydır düzenlli yapıyom aynı

• iyi o zaman sıkıntı yok :)

Yükleniyor...