Kalıcı kas nasıl yapılır?

Düzenli olarak pilates yapıyorum ancak bıraktığım an yani 2-3 gün yapamayınca kaslar gene kendini salıyor. Ve ben bu durumdan çok sıkıldım. Fitness çalışan, pilates yapan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum kalıcı kas nasıl yapılır ya? Her zaman 2-3 gün yapamadığımda böyle kendini salacak mı bu kaslar? :( Yok mu bu kasları kalıcı yapmanın bir yolu?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kalıcı kas yoktur sporu aksattınmı vücudun dengesini bozdunmu sarkmaya başlarlar bir de protein tozu kullan

0|0
    0|0
    • bu gidişle onu yapacağım ama :( yapay şeylere karşıyım ya.. alayına tavuk yiyim en iyisi :D

• ahaha :D şimdi şöyle tavugun içinde sadece protein yokki sen onu yiyosun vücut ayrıştırıyo falan protein tozunda bünyeye direk proteini dayıyorsun hemde daha karlı olursun tavuk yemektense

Erkekler Ne Diyor 8

• Kalici kas veya gidici kas diye birsey mumkun degildir kaslari ac birakirsaniz vucut onlari kullanir.

0|0
    0|0
  • Gardaş vücut ağırlığınla çalış örneğin push-up ve pull-up bunlar kalıcı kas yapmana çok yardımcı olacaktır ;)

0|0
    0|0
  • pilatese hiç bir zaman spor olarak bakma

0|0
    0|0
  • 2-3 gün ara verme sporuna... 1 gün ara ver maksimum..

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmelisin sut ve yumurtayı. Karıştır iç biraz. Ağırlık kullan. Zaten kas oluşumu vücut dinlenmeye geçtiği zaman baslar

0|0
    0|0
  • Kas kalıcı olmuyor maalesef haftada iki gün ara veriyorum sanki o iki gün eriyorum resmen

0|0
    0|0
  • doğru beslenme bilinçli spor ve düzenli uykuyla

0|0
    0|0
  • Sporu ya surekli yapacaksim ya da hic yapmayacaksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...