Kilo vermede işe yarar mi?

aga ben hergun sabah aksam 10 mekik 10 sinav ve 10 comelip kalkma diye baslayip her hafta 5 er 5 er arttirdim, ekmegi sekeri falanda kestim su siralar fazla yuruyus yapamiyorum ama ise yararmi sizce

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmak guzeldir faydalidir. Fakat bir tek sporla olmuyor kilo vermek. Sabah kahvaltisini, oglen yemegini ve aksam yemegini ihmal etme. Dedigin gibi, sekeri, tuzu ve yag orani fazla olan seylerden uzak dur veya az tuket. Gunde en az 8 bardak su ic. Su icmek gercekten kilo vermeni hizlandiriyor. Yemek tabagin şöyle olmalı: Bir kisminda sebze/salata, bir kisminda et/tavuk turu protein iceren seyler. Diger kismi ise karbonhidrat. Yaninda mutlaka su ic. Hizli yemek yeme, yavas ye. Yavas yemek yersen kilo yapmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en kötü spor hiç yapılmayandır o yüzden sen yapabildiğini yap ama daha hızlı vermek istiyorsan kardiyo tarzı sporlar yapmalısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yürüyüş yapmadan yapacağın kondüsyon hareketleri ve kültür fizik hareketleri lif yırtılmalarına ve kas zedelenmelerine kadar hertürlü zararı almanı sağlar. Demedi deme

0|1
    0|0
  • Yarar tamamen hareketsizlikten iyidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...