Beşiktaşlı arkadaşlar, bu seneki formalar çıktı. Hangisini almayı düşünüyorsunuz?

Yeni formalar çok çok iyi gelmese de bana, ben kırmızı olanını almayı düşünüyorum... Beyaz da fena değil ancak siyahın yakasının düğmeli olmasından ötürü sevemedim... Yakası düğmeli tişört vs. hiç sevemedim zaten :) Siz alırsanız hangisini alırsınız?

www.hizliresimyukle.com/.../Beyaz.jpg

www.hizliresimyukle.com/.../Siyah.jpg

www.hizliresimyukle.com/images/2014/07/19/Krmz.jpg

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Kara Sevda, Kara Sevda
    Dedikleri daha ne olabilir ki?
    Kara Kartal, Kara Kartal
    Seni benden kim ayırabilir ki?
    ... .. .
    :D
    Yeterince açık mı?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 14

• Siyah formanin asilliği başka :)
    9 numara DemBaba alacagim

0|1
    0|0
  • sevmedim hiç birini geçen seneden siyah formam var bundan daha güzel kırmızı zaten cazip gelmiyor parçalı formasından bulursam ondan alıcam

0|1
    0|0
  • ben bu sene çok heves ettim alacaktım ama istediğim gibi değiller.. en azından bir tane çubuklu forma olabilirdi. şarttı yani

0|1
    0|0
    • Çubuklu halen çıkabilir diye düşünüyorum ben... En azından bir taraftar forması...

• bende onu bekliyorum olmazsa önceki sezon forması alacam..

• her zaman siyah yine siyah her türlü siyah

SİYAHHHHHHHHHHHHHHHHH

0|1
    0|0
  • Beşiktaşın çubuklu siyah beyaz formasından sonra en güzel düz kırmızı formasıdır bu senede en güzeli kırmızı gibi duruyor :)

0|1
    0|0
  • Cubuklu olsa onu alirdim ama kirmizi bu seneki tercihim olirdu

0|1
    0|0
  • ya kırmızı ya siyah üstüme gitmeden karar veremem

0|2
    0|0
    • Evet oda var... Ben kırmızıyı denerim olmazsa beyazı...

• Alt tarafı bir tişört için gidip 80-120 lira gibi para vermek saçmalıktan başka bir şey değildir.

0|1
    0|0
    • Senin için belki öyledir ama benim için en azından kulübe biraz destek olmak... Başkaları gibi hiçbir şey almayıp, takıma Messi'yi Ronaldo'yu isteyenler gibi değilim :)

• Hepsi çok güzel ama beyazzz

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel ^^

0|1
    0|0
  • ortadaki güzelmiş.

0|1
    0|0
    • Siyah yani... Ben yakasındaki düğmelere takıldım onda yaa :)

• siyah derim motifleri çok iyi ve duruşu daha oturaklı bide kirlendiği zaman hemen belli olmaz :D

0|1
    0|0
    • Kirlenecek kadar giymem ben yaa :D Genelde maçların olduğu gün ve maça giderken o kadar :)

• öyle olursa kırmızıda çok yakışır ama beyazda dışarda alay ederler yok milan forması yok almanya bayrağı vs. siyah ya da kırmızı al (bence)

• Kırmızıya takıldım ben zaten :)

• Galatasaraylıyım Ama Kırmızı Şekilmiş Ya La :D

0|1
    0|0
  • hiçbirini. güzel deylki formlar :(

0|0
    0|1
Yükleniyor...