Zayıflmak yerine kilo alıyorum la?

Ewet arkdaşlar ben hemen konuya gemek istiyorum ben 2 haftadan beri spor salonuna gidiyorum hem zayıflamk için hemde kaş yapmak için güzel bi vücuda sahip olmak için ama kilo aldım 75 kilo ile gitim şu an 77 olmuşum ne yapım ilaç lar var kullanımı nedersiniz yada ne yapım

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• neden biliyor musun çünkü sen sadece spor yaptın ve yemene pek dikkat etmedin. oyüzden tek başına yapılan sporda kasları geliştirip yağları sıkılaştırıyor. artan kas oranıda sana ağırlık olarak geri dönüyor. aslında yağ oranında değil kas oranında bence değişiklik olmuş. ve tahminim vücudunda sıkılaşmadan ötürü kilo almışta olsan eskisinden daha fiit duruyorsundur. tavsiyem su spor ve diyet 3ünü bir yapman. ozaman garanti tahminen 1 bucuk ayda 15 kilo verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir durum var arkadaşım insanların kasları büyüdükçe vucdu agırlıkları artıyor fakat daha fit oluyorlar.

0|0
    0|0
  • ters tepkimi yaptı yahu.

0|0
    0|0
  • spor+yemek kılo aldırır.ama vucudunda sıkılaşma wardır buda kasların şiştiği için..sakın spor yaparken yemekte ölçüyü kacırma fena kııloo alırsın benden solemesı ve gunde 3 lt su tuket mutlaka

0|0
    0|0
  • yeyip yeyip spora gidersen yağların kasa dönüşür arkadaşım sadece sporla olmaz:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalori hesabını elinde tut ve sağlıklı beslen. Şekeri, tuzu, hamur işini elinden geldiğince azalt. Spor salonunda kardiyo ağırlıklı çalış ve günde en az 200 kalori yak kardiyo ile. Garanti zayıflarsın ;)

0|0
    0|0
  • spor yapıp istedigini yeme gibi bi lüxün yok sporcu gibi beslenmessen istedigine hic bi zaman ulasamassın

0|0
    0|0
  • düzensiz besleniyorsan spor da fayda etmez.

0|0
    0|0
  • ne yedin sen bu donemde?

0|0
    0|0
Yükleniyor...