Beşiktaş'ın formasını gördünüz mü?

Beşiktaş'ın yeni formasını gördünüz mü? Reklam amblemden büyük. Hiç mi paramız yok bizim sponsor nasıl yüklenmiş 😒

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• Yıldırım Demirörenin kulübe bıraktığı miras bunlar. bir yönden stat yapıyorsun, borçları ödüyorsun, transfer yapıyorsun, davalı olduğun futbolcular var, mesela ferrariye hala para ödeniyor diye biliyorum. haliyle bir yerlerden gelirde sağlaman lazım. Mecburen bazı şeylerden ödün veriyorsun. Bence pek takılmamak lazım. Ayrıca formalar gayet güzel olmuş bu sene

0|1
    0|0
    • Tasarım çok güzel ama vodafone yazısı çok göze batmıyor mı sence de. Bu maddi sıkıntı niye ya Beşiktaş'ın hissesini bile alamıyorum değeri yok diye :/

• Öyle bir anlattın ki başıma eşarp bağlayıp zılgıt çekip ağıt yakasım var 😭 :'( ama cidden formalar çok hoş

• Eksiği var fazlası yok söylediklerimin..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• İşlevi önemli büyüklüğü değil
    Son zamanlarda en çok forma satisi beklediğimiz yil. Renklerin asilligi yeter

0|0
    0|0
  • tarihin en büyük sponsorluk anlaşmasını yaparsan adam heryere yazar o değil benim formalardan beklentim şu neden fb gibi çizgili forma yok. bjk deyince o çizgili forma gelir akla bjk store'un internet sitesi çok kötü çoğu beden yok nasıl bir yönetim bu anlamadım

0|0
    0|0
  • kardeşim formaya değil adam bakarlar ben gs liyim ama beşiktaş bu sezon çok manyak olacak demba ba geldi neyin kafası bu

0|0
    0|0
    • Ay hadi İnş canım yhaa

• Yok fanatiklik yok da şu ara daha çok ilgiliyim nedense bir de ben de bu sene iyi olacağını düşünüyorum

• kesin çünkü chelsea diyorum kardeşim dünyanın en büyük takımı ve elindeki en büyük kozunu almışsınız şimdi adamı iyi oynatırsa bjk fener bile babayı alır

• Reklam her formada armadan büyük olur ki zaten... O kadar parayı sen ver ve reklam minnacık olsun ister misin :)

0|0
    0|0
  • Adidas a klansmanina aldi bjk yi formalrmz cok guzel

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe göğüs ve kol reklamını kaldırdı. Seneye de sırt reklamının sözleşmesi de bitecek. Bu seneki formalar mükemmel.

0|0
    0|0
  • modern müzlüman ney allah aşkına yaa:S kuran-ı kerim de yeni bişe eklendide bizim mi haberimiz yok!!! kendini rezil ediyorsun

0|0
    0|0
  • milan özentisi

0|0
    0|0
  • kötü olan neresi? Müthiş forma yapmışlar

0|0
    0|0
  • Görmedim. Paylaşsana.

0|0
    0|0
  • Milanın 2006 sezonundaki forması

0|0
    0|0
  • 3 bizanslardan bir yol olmaz bunu daha ögrenemediniz.

0|0
    0|0
  • Kırmızı ve Siyah Formayı Sevdimde Beyaz Pek Olmamış Gibi :S

0|0
    0|0
  • forma lar süperrr

0|0
    0|0
  • Iclerinden siyah forma güzel

0|0
    0|0
  • galatsaraylıyım kırmızı hariç diğer 2 si süper olmus :)

0|0
    0|0
  • Anormal bir şey yok. Sen atletico madrid, barcelona ve real madrid formalarına biraz bak anlarsın.

0|0
    0|0
  • Besiktaslı degilim ama cok guzeller bence

0|0
    0|0
  • futbol erkek işi takma böyle şeyleri.:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...