Ayrılık meselesini bu kadar kafaya çok takmayın!

Selamün Aleyküm arkadaşlarım .

Doslarım diyorsunuzki sevgilimden ayrıldım 3 aydır unutamıyorum 5 aydır unutamıyorum onsuz hayat anlamsız.3 günlük ömür böyle geçmez.Hayattan zevk almaya bakın ALLAHa şükür sağlınız yerinizde.Değilse bile herzaman şükredin.Sevdikleriniz yanınızda onlarla zaman geçirin anneniz babanız kardeşleriniz kuzenleriniz.Eğer annenizi babanızı kaybedersiniz işte özaman hayat anlamsız olur.! 3 yıllık 4 yıllık 5 aylık sevgiliyi kaybetmek koymaz hayatı anlamsızlaştırmaz.Canlarım kafaya takmayın geçmez böyle ömür ...Haksizmiyim ?

Güncellemeler:
Kim bu eski sevgililer ağlamalar gece uyumamalar yarın yasayacagın bellimi ? 10 dakka sonra ölmeyecegın ne malum.Annemiz babamız hayattamı ? Gerisi yalan .Eski manitalar sımdıki manitalar istedigi kadar üzsün.Kafasına takan insanlar boş adamdır.BU dünyada 5 şey çoook önemlidir.ANA BABA NAMUS VATAN ALLAHA İMAN.Tabi dinde zorlama yoktur yanlıs anlasılmasın...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• iyi güzel diyorsun da bunu yaşadın mi sen ? Hiç çok sevdiğini değer verdiğini kaybettin mi o sevgiliyi ? Öyle demekle olmuyor işte. Bir geçmişin oluyor iyi kötü hatıraların oluyor bunları nasıl biranda atacaksın ? Sen bilgisayar değilsin ki bir format atıp geçmişi yok sayasın. Malesef ateş düştüğü yeri yakıyor. Herkezin acısı sevgisi kadar. Adam aç ise yemek ister adam karnı tok ise para ister adam sağlığı yerinde değil ise sağlık ister. Ama adam sevgiye ihtiyacı varsa sevgi ister. Sevgiliyi kaybeden insan da yalnız o anda acısı o olduğu için ona üzülüyor...

0|0
    0|0
    • kARDEŞ Sağlıktan önemli başka bişe varmı ? Adam illakide sağlık isteyecek .Para olmasada hayat yaşanır.iyi kötü gider.paran olur krallar gibi yaşarsın paran olmaz iyi kötü yaşarsın . Ama 100 trilyonun olur 2 gözün kör olur ? yaşa güzelim hayatı.Herseye şükretmek lazım .Ana baba hayatta ise onların değerini bilelim sanada saygı duyarım.

• sen olayı anlamadın. Her insanın bir hayali umudu vardır. Mesela fakir olan rahat yaşamayı umut eder ve çalışır, sağlığı yerinde olmayan sağlığı için mücadele eder. Yani insanın derdi neyse onun için uğraşır. Benim karnım tok ise sağlığım yerinde ise yani kafama takacak birşeyim yok ise ve sevgilimden ayrıldıysam ondan başka ne düşüneceğim ? Tek sorunum o doğal olarak onu düşüneceğim. Insanın derdi neyse acısı odur. Insan birşeyler düşünür canını ne acıtıyorsa onu düşünür. Ve bu elimizde olmaz kafa işi değil kalp bu söz geçmez. Gönül yararına sen aklınka çare buluyorsun bulamazsın...

Kızlar Ne Diyor 5

• Aselam gizli haklısın .Anne ve babalarını kaybetseler gerçek acıyı görücekler öncekiler de acımıymış dicekler.Hayatta bizim olanlara şükretmeyi öğrendiğimizde olmayanlar canımızı yakmamaya başlıyor.Aşka takılıp hayatı zehir etmek yerine.Hayata takılıp aşkı alt etmek lazım:)

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana arkadaşım.

0|0
    0|0
  • yürü be kim tutar seni

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklisin

0|0
    0|0
  • çok sağol... iyi moral geldi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen katılıyorum çok anlamlı bir yazı

0|0
    0|0
  • iyi güzel diyosunda , sen o nun gözlerini hiç gördün mü?

0|0
    0|0
  • evet bu yazıyı ustaca soru haline getirdiğin için tebrik ederim gerçekten ben de cevap vereyim o zaman, haklısın.

0|0
    0|0
  • haklısın.

0|0
    0|0
  • Haklısın hacı abi. Sağol..

0|0
    0|0
Yükleniyor...