Kapat

Ayrıldıktan hemen sonra başka biri olması acıymış bayağı sanırım.

Ayrıldıktan hemen sonra karşı taraf başka biriyle çıkınca üstüne bi de size söylediği şeyleri ona söylediğini bilince insan sosyal paylaşım siteleri sağolsun görünce bunları, böyle canı yanar mıydı insanın ateş başar mıydı hani ? Karşı taraf da halbuki şerefsizin önde gideni. yine de böyle hissediyo olmam normal değil mi ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Gayet normalsin. anormal olan o. Fakat bunu yapması aslında biryerde iyi boş boş döner mi , şimdi arar mı diye umutlar biriktirmeni önler. daha çabuk unutup toparlanacaksın.

0|1
    0|0
    • Evet öncesinde bekliyodum bana söylemeden önce,şimdi canım çok acıyo ama o umut yok artık. sadece acı hanı.

• Acı duyman normal ama o acını ona karşı kalbini soğutarak dindirebilirsin. Boş boş beklemekten ise böylesi daha iyi..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Normalsin normal.

Eski sevgilini netten takip etmek dışında normalsin. Hadi şimdi bol bol takıntı yap, üzül.

0|0
    0|0
    • Evet hani üzülmek normal ama mal bi şekilde netten takip etmeme gerek yok di mi.

bırakıcam ya bakmayı gördükçe alışmış olsa da üzülüyo insan :)

• normal

0|0
    0|0
  • yorum yazmak isterdimde bazı şeyleri mantığım almıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yarabbim akılsızlara akıl sadakatsizlere yağlı kazık internetede sonsuza kadar yok olmayı nasib eyle dinimiz amin

0|0
    0|0
  • Normal. ben sinirden deliye dönerdim.

0|0
    0|0
  • önceki sorunda son yorumumda bunlarla ilgili soru sordukça kendine hatırlatıyorsun şerefsizi demiştim ama bir soru daha sordun ne diyeyim şerefsiz biri için hiç normal değil bu yaptığın canım

0|0
    0|0
    • bunla ilgili daha soru sormamıştım ben ama.

• bunlar derken kişilerden bahsettim canım sen değilmiydin o soruyu soranda ?

• anladım da daha yeni sordum ben sorumu. şerefsiz her yerde çok ya sadece benimkine özel birşey değil herhalde.

• Facebookunu dondur.

0|0
    0|0
  • normal..

0|0
    0|0
  • Gayet normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...