Peki ya siz olsanız ne yapardınız?

8 yıldır "Muay Thai" yapıyorum 4 kere üst üste İstanbul birinciliğim var, geçen hafta çalıştığım klübe gelen haber beni çok sevindirdi; Tayland, Türkiye'de başarılı bulduğu sporcuları kendi ülkesine çağırıp kariyer imkanı sunuyor kağıt üzerinde ismen çağrıldığımı görünce çok sevindim ve bildiğimiz üzere Muay Thai' ın ana vatanı Tayland.
Bunu gidip kız arkadaşıma anlattım fakat o gitmemi istemiyor 4 yıllık ilişkimiz var, oraya gidersem geleceğimiz için daha sağlam zemin hazırlamış olacağımı söylesem de faydası olmadı çünkü şu bir gerçek ki Türkiye'de spora, sporcuya fazla önem verilmiyor. yani oraya gidersem hem kariyerim daha sağlam olacak hemde evlilik aşamasında kız arkadaşıma sağlayacağım imkan daha fazla olacak.

Peki siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Tayland spordan önce başka şeyleri ile ünlü, ondan istemiyordur...

0|0
    0|0
    • İşte sorun oradan meydana geliyor, mantığım ve kalbim farklı şeyler söylüyor ama yinede dikkat etmeye çalışıcammm :-|

• Hayırlısı olsun ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende 6 yıldır kickbox la uğraşıyorum kanks eğer böyle bir imkanın varsa git bu ülkede sadece futbol var spor olarak başka spor yok.

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum, Türkiye'de futbol var yok değilde en fazla yurt içi kariyer isteyen sporcu için yok :)

• Boş işler.

0|0
    0|0
  • git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...