Gnc besin takviyesi?

ya ben gnc nin magnezyum, triple balık yağı ve l carnitine kullanıyorum herhangi bir zararı olur mu bunlardan birinin? (spor yapıyorum diye l carnitine kullanıyorum) ayrıca cla tonalin kullanmayı da düşünüyorum abartmış mı oluyorum?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bıe sıkıntısı olmaz magnezyum balık yagı boy ıcın mı?

0|0
    0|0
    • hayır daha uzamaz sanırım (keşke uzasa :) ) normal zamanda çok düzenli beslenemiyorum özellikle balık sevmediğimden baya eksiklik oluyor bende balık yemeye zorlamak yerine böyle almayı tercih ettim

• :)) gerçekten inanması güç bir rakammış ama ben zaten 21 yaşındayım bu saatten sonra uzamamın tek yolu topuklu ayakkabı sayesinde olur :)

• o dogru 14 15 yasında olsan bır nevı benım ergenlık uzun surdu o baya avantaj oldu bana sporla bırlıkte uyguladım 1 67 1 87 oldu boy

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet. Abartıyorsun.

Magnezyum fazlası böbrek taşı yapar. Bağık yağı fazlası e vitamini fazlasına bu da hormonal bozukluklar ve karaciğer bozukluklarına neden olur. cla tonalinin ne olduğunu bilmiyorum.

Ayrıca, bu balık yağı nereden elde ediliyor?

0|0
    0|0
    • ama ben balık sevmediğimden hiç yemiyorum balık ve düzenli beslenen biri değilim

• Ayrıca yağı alınan balığın nerede tutulduğu da çok önemli.

Yağda çözünen çok sayıda toksin--en basiti naftalin--vardır ve balık bunlara maruz kaldıysa--malum, denizler o kadar da temiz değil--sen afiyetle bu toksinleri de yiyorsun demektir.

Gıda takviyelerinden uzak dur. Bir işe yaramak bir yana başına bela açarlar.

İlla beslenmene katkı istiyorsan, git eczaneye Megadyn al. 5 TL. iki günde bir bir tane alsan yeter.

• l carnitine gnc markasını kullanma çok daha iyi markalar var

0|0
    0|0
    • tavsiye verebilir misin peki? bu arada sıvı kullanmıyorum kapsül kullanıyorum aralarında bir fark var mı? ve spordan 2-3 saat önce içiyorum doğru mu? çok soru sordum ama bu konularda hiç bir bilgim olmadığından soruyorum :)

• Hardline, universal var ve en iyisi wheider ama biraz pahalı sıvı veya kapsül farketmez hangisi daha çok hoşuna gidiyorsa onu kullan spordan 2-3 saat önce kullanıyorum demişsin bence çok fazla genelde 15-20 önce için derler ama kullandıgın ürünü göre değişir tabi sana önerim supplement ler sitesi bak fiyatlarda uygun hemde kullanmak için de bilgi veriyor bu arada çok konuştum ama bu konularda çok bilgim var konuşuyorum çok kusura bakma :)

• bu kadarı abartılı.. ne gerek

0|0
    0|0
  • gıda zehirlenmesi

0|0
    0|0
  • fazla vitamin zararı olmaz zaten vitamin vücutta depolanmaz idrarla atılıyor

0|0
    0|0
  • bence hepsi zararlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...