Tuttuğunuz takım. Ve neden?

Ben FENERBAHÇELİ'yim ve ona bağlılığım tamamen kendi içimden. Kendimi bildim bilelide öyle, kimsenin zoru ya da iknacı tavrı olmadan. İlk onu ve hep onu seveceğim. FENERBAHÇE'de Holigan :)

0|0
35|31

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçeliyim ! Neden mi Fenerbahçeliyim. Çünkü Fenerbahçe aştır. İnsan nasıl oksijen olmadan yaşayamazsa ben de Fenerbahçe olmadan yaşayamam. Fenerbahçe direniştir. Eğer 3 Temmuz olmasaydı ki bence iyi oldu çünkü zor zamanlarda takımımız ve camiamız kenetledi bir bütün olduk :) biz şu an kesin kupaları dizmiştik. Çünkü baktılar ki Fenrbahçeyi içten yıkamıyorlar dıştan yıkmaya karar verdiler. Ama biz takım olarak da camia olarakta yılmadık 29 yıldrı alamadığımız kupayı aldık.3 temmuz'da sonra önce ben sadece Fenerbahçeliydim. Ama şimdi KOCAMAN camianın AZİZ savşçıyısıyım. Çünkü ben Volkan'in hirsiyim, Gökhan'in efendiligiyim, Alex'in adamligi, Egemen'in azmiyim. Ben geçen sene Ziegler'in döktügü gözyaslariyim. Fenerbahçeli Emre'nin agresifligiyim. Ben Yobo'nun dudak payiyim, Sezer'in sabri ve Stoch'un sabirsizligiyim. Ben Semih'in son dk. golleriyim. Sow'un secdesi, Baroni'nin gol sevinçleriyim. Ben Serdar'in 53 numarasi, Özgür'ün gözlerindeki isigim. Bekir ile Selçuk arasindaki büyük arkadaslik bagiyim. Mert'in göz rengiyim, Orhan'in soguk esprileriyim. Erten'in gençligi, Mehmet Topal'in sert sutlariyim. Serkan'in eldivenleriyim. Meireles'in dövmeleri, Gangal Mehmet'in gardesiyim. Salih'in saçlari, Recep'in çalimlari, Bienvenu'nun hatalariyim. Hasan Ali'nin bileklerindeki bant, Krasic'in suskunluguyum. Aykut Kocaman'in ciddiligi, Kuyt'in basarma istegiyim. Caner'in gücü, Aziz yildirim'in söyleyemedigi r harfiyim. Ben turnikelerde itilip kakilan, 3 Temmuz'dan beri her zorluga gögüs geren, biber gazlarina maruz kalan ama herseye ragmen takimini asla yalniz birakmayan büyük Fenerbahçe
    taraftarinin bir parçasiyim. ''BEN IYIKI FENERBAHÇELIYIM.." Ve asla FENERBAHÇELİ olduğum için pişman olmadım hatta her gün diyorumki kendime iyikii fenerbahçelisin irem. İyi ki doğru yolu seçmişssin.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 31

Yükleniyor...