Evde nasıl kas yapılır? Bodyci arkadaşlar bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar boyum 1.90 95 kiloyum hafif göbek var bu göbeği ertip kas yapmak itiyorum ama spor salonuna falan gitmek istemiyorum evde nasıl vücudumu şekle sokar kas yaparım? bu mümkün müdür? nasıl beslenmem nereden başlamam gerek.her tür ağır yük altına girmeye ve ya da diyete hazırım.nasıl çalışmam gerek

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ben sporcuyum. kesinlikle dışarda 15 dakika koşmadan bu söyleyeceklerimi yapma ve beslenmenede çok dikkat et. kahvaltıda bir çay kaşığı bal, 1 çay bardağı lifalif ve 1 bardak yağsız laktozsuz sütü karıştır. kahvaltın bu olsun. 2,5-3,5 saat sonra elma ye. o tutmazsa 1 dilimde ekmek ye. ama kesinlikle çavdardan başka bişey tüketme.yine 2,5-3,5 saat sonra en az 20 gram protein, salata tüket. akşamları mevsimden ötürü meyveyle yada yoğurtla geçir. ama en az 2-5 en fazla 3,5 saatte bir yemek yemezsen hiç bir işe yaramaz. spora gelince;

30 mekik+static (static: kalçanın üstünde hacıyatmaz gibi durup bacaklarını karnına çek. ellerinide ileri uzat. 25 saniye böyle dur. ama hızlı hızlı saymadan)

sonra hiç dinlenmeden, sırt üstü yat ve dizlerini kır. birleştir ayaklarını. boynunu biraz kaldırarak topuklarına değmeye çalış. bir sağa bir sola. bundanda 2 bacak toplam 100 tane yap. ardından yine dinlenmeden, ellerini kalçanın altına al ve bacaklarını düz tutarak, ayak parmaklarını içeri doğru çekerek, indir kaldır 50 kere. ikisini aynı anda birlikte. sonra bir an olacak bacaklarını hafif hafif aşağı indir ve karnının titrediği kısmı bul ve karnını titret 15 saniye. sonra yine durmadan ellerin kalçanın altındayken ayak parmaklarını içeri doğru çek ve makas gibi bir aşağı bir yukarı yap.suda çırpar gibi. sonra da plank pozisyonunda dur. 1 dakika. yüz üstü duruyosun parmak uçlarının ucundasın ve kollarını destek olarak kullanıyosun. karın kası yapmanı sağlar bu. bunun anlatımı zor internetten bakarsın :D 5 kiloluk dumbell al. dumbell çalışma programınıda yazarım :) karakter yetmeyecek. bu arada bunları yaparken hiç bir şekilde şeker kullanmayacaksın. tatlandırıcıda çayı kahveyi şekersi içeceksin ve asla yapay şeker almayacaksın. unlu hiç bir şey olmamalı. bir dilim beyaz ekmek bile riske atar yaptığın tüm sporu. tuz kullanabilirsin yemeklerde ama deniz tuzu olmalı. göl tuzu hem çok pis,zaralı hemde su tutar vücutta.su içemyi söylemiyorum. günde en az 10 bardak su içeceksin.bu arada çalışıyosan öğlen ton balığıu tüketmen sağlıklı olur. salatayla birlilkte. ayrıca gün içinde yağ almalısın ama bu yağları cevizden, fıstık ezmesinden kajudan yada çiğ bademden almalısın.. ama günde 5 tane den fazlası seni obez yapar. bundan başka yağ yok :) şekerinide meyveden almalısın. her yediğin 1 fazladan kaloriyi 3 mekikle yakabilirsin ancak.bunu unutma. 200 kalorilik bir kek yediğinde 600 aralıksız mekik.. bence değmez. bu arada dışarda satılan ürünlerin arkasdında yazan kalorilere güvenme. yarısını yazarlar her zaman oraya :( BAŞARILAR :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bu güzel cevap için.program güzelmiş ama önce fazla kilolardan kurtulsam iyi olacak sanırım.mesela şınav çekerken bu kiloların beni aşağı doğru çektiğini hissediyorum kollarımda ve belim de uzun olunca şınav çekmek bile acayip zorluyor beni.özellikle karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak için bir diyet yapsam nasıl olur acaba? 80 kiloya falan düşsem daha kolay yapabilirim sanırım bunları.

Kızlar Ne Diyor 2

• mekik, şınav çek, dambıl alıp eve calısabilirsin. googledan hangi hareketlerin faydalı olabileceğini araştır ama gerçek anlamda vücut yapmak istiyosan salona gitmen lazım evde yeterli ekipmanı sağlayamazsın bir de hangi kas grubunu hangi hareket yapar bilmek lazım. bir de şu var ki yanlış bir hareket yapıp sakatlanma

0|1
    0|0
  • Dambl alıver. Barfiks çubugu da al.. Çalısmaya basla farkı goruceksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evde istediğin vücudu yapman imkansız. Aslında herhangi bi vücudu yapmanda imkansız.

Bi spor salonuna yazıl ve düzenli diyetini ve sporunu yap.

0|1
    0|0
  • evde ulasamassın dostum vucut bi bütün bacakdan kalca taraklarına kadar bir bütün bunu böyle ele almalısın söle barbar işi bi salon bul ve orda idman yap daha verimli olur

0|0
    0|0
  • demesi kolayda yapması zor... link araştır indir...çalısmaya başla bakalım ozaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...