Mekik göbek eritir mi eritmez mi şu konuda bir net olalım arkadaşlar ya?

mekik göbek eritir mi eritmez mi deneyen yazsın napcami şaşırdım ya. Kimisi eritir diyor kimisi HAYIIIIIR BOSUNAAA diyor. Nasıl yapıyor millet o dümdüz kaslı karinlari benim neyim eksik? Neyse ağlamıycam.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Erıtmez karnı sıkılastırır kanks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tecrubelerımden yola cıkarak sunu soyleyebılırım ki tam mekık işe yaramıyor aksine omurgana zararlı hafıf sıkıştrma yapmalısın bu bır ıkıncısı ıse.. squat muthıs derecede karın kasları yapıyor.. tabı karın kaslarını cıkarmanın en onemlı kuralı yanı bu ısın %80ni diyett

0|0
    0|0
  • Hayir eritmez diyenlet mekik cekmeyi popolarinin yememesinden kaynaklanir :) ugrastiricidir biraz ama kesinlikle ve kesinlikle gobek eritir garantisini veririm

0|0
    0|0
  • Eritir.

0|0
    0|0
  • Mekik kas yapar, yaptığın cardio ve hiit çalışmaları da yağ yakmanı sağlar. HIIT yapmanı tavsiye ederim (mekikle birlikte) şahsen parçalı karın kaslarını böyle elde ettim.

0|0
    0|0
  • Eritmez.

0|0
    0|0
    • Eritir diyenlerin neyin kafasını yaşar anlamıyorum sadece mekikle karınmı eritilirmiş

• mekikden ziyade koşuda yapman lazım sadece mekik yapıp sonuç bekleme

0|0
    0|0
  • eritir diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Mekik göbek eritir kuzum.. Kesin ve Net

0|0
    0|0
  • eritmez ama sikilastirir 70 kg sen 65 kg lik birisinin gobegi olurk

0|0
    0|0
  • Karin kasibmibyapmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Uzun süre ve aksatmadan yapılırsa eritir tabi neden eritmesin

0|0
    0|0
  • bencede eritir kesin ve net yapıyorum çünki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• mekik göbek eritmez kas oluşumunu sağlar. göbek yağlarının erimesini istiyorsan beslenmene dikkat edeceksin, doğru beslenme ile yağları en aza indirip takviye olarak mekik çekip kas yapıcaksın.

0|0
    0|0
    • karın yağlarını eritmeden istersen günde 500 tane mekik çek işe yaramaz. kas olur fakat üzerindeki yağ tabakasından anlamazsın bile bu yüzden önce yağları eritmeye başla takviye olarakta mekik çek.

• Mekik işe yarıyor

0|0
    0|0
  • eritir tabi ki, her gün 5er 5er artırarak yap,1 haftada faydasını görmeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • eritir ve sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • Ben denedim sonuç yeap

0|0
    0|0
  • 2 ayda karın kası bile yapabilirsin. Bende ise yarıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...