Beşiktaş Feyenord'ı eler mi sizce?

Ben Feyenord'un gözünün yaşına bakmaz..

Hollanda 2.'si Feyenord'u eleyebilir miyiz sizce?

• Beşiktaş
    75% (6)75% (15)75% (21)Oy Ver
  • Feyenord
    25% (2)15% (3)18% (5)Oy Ver
  • Berabere?
    0% (0)10% (2)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Rüyamda ilk maçta 2-1 yenildik l*n ://

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Eski Feyenord olsa işimiz zor derdim ama lanzini de tamam olursa ezer geçeriz.
    Son hazırlık maçımızda 2-1 yenildiğimiz maçta bile çok güzel top oynadık ve maç 2-7 şeklinde de bitebilirdi.
    Bence eleriz.

Elenirsekte fark etmez.
    God of the another mods!

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sağ bek transferini toramanı geri getirip bitirmezlerse,
    törenin bonservisi alınırsa
    ba takıma alışırsa
    ve iyi bir orta saha alırsak ve o da alışırsa çok kolay geçebiliriz. her şey liste verilene kadar şekillenir 6 gün kaldı :D ama feyenoord güç kaybetmesinden pek etkilenmemişse ve yönetim kalan işlerde sıçıp batırırsa tur çok zor

0|1
    0|0
  • beşiktaş bu kadar basit bir takımı eleyemezse gruplara hiç çıkmasın zaten allah muhafaza barca real bayern dortmund çıkarsa zor kollar

0|0
    0|0
    • Hollanda ligi 2.'si ne zamandan beri bu kadar basit oldu :/

• daha önce şl liginde hiç duymadık görmedik yıllarca gruplarda bile yoktular

• Ş. Ligi ve UEFA'da Hollanda takımları TÜrk takımlarından 10 kat daha fazla final oynadı :/

• TAbiki de eleyecek başka şansımız yok !!!

0|0
    0|0
  • %51.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Erken kampa baslamamiz avantaj oldu. Fark atip yeneriz demek hayal olur torbadaki en zor takimi seçtik ajaxin 4 puan gerisinde 3. bitirdiler. Lanzini ve töre yetişirse sıkınti olmaz. Sağ bekte serdara alternatif şart
    Bu arada Feyenordu kucumseyenler neyin kafasini yasiyor Adamlar bizim takimlarin en fazla çeyrek oynafigi kupayi kazandı:)

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçe li olarak eleyecegini düşünüyorum feyenord kim Beşiktaş kim ya rahat eler

0|2
    0|0
  • Feyenord yener diye düşünüyorum.
    Geçen seneki kadrolarını bozmadılarsa eğer fark bile atabilirler.
    Beşiktaşın son halini bilmiyorum ama.

0|0
    0|2
    • Okan Van Bendis de geldi..

• Bana göre ezip geçen feyenord :D

• Neyse 5-6 ağustos gibi yine konuşuruz bu konuyu :D

• Beşiktaş eğer ki Feyenord dan bile çekiniyorsa kusura bakmayın ama hiç Avrupa'da devam etmesin

0|0
    0|1
  • Eller

0|1
    0|0
  • Eleriz ya feyenoord kim

0|2
    0|0
  • Önemli bir iki oyuncusunu sattılar diye biliyorum ama şu anki durumları nedir performansları ne durumda bilmiyorum. Beşiktaş daha hazır değil ve transferler tamamlanmadı. Zor maçlar bizi bekliyor.

0|0
    0|0
  • Feyenord takımın bazı as oyunlularını sattı (Pelle ve Martins Indi vs.) Şu an Beşiktaşın kadrosu daha güçlü durumda bence tur atlayan taraf Beşiktaş olacak.

0|1
    0|0
  • şu an Feyenordun durumu ne bilmiyorum. Ama eskisi gibiyse bjknin şansı yok. Ama inş eler

0|1
    0|0
  • Feyenord

0|0
    0|2
  • Bizi hafife alanlar çok yanılacaklar , tamam takımda eksikler var ama camia başarı peşinde futbolcular bunun farkında baskıyı hissediyorlar dinamik yetenekli bir kadromuz var bence çok iyi işler yapacağız.

0|0
    0|0
  • Zor zor

0|0
    0|0
  • eleyemez bence

0|0
    0|0
  • Ezer geçeriz

0|0
    0|0
  • Elesin bir zahmet

0|0
    0|1
  • bence feyenord ne yaparsa kendı evınde yapar yapamazsa ısı zor yoksa bjk kendı evınde eler

0|0
    0|0
  • feyenord yer.!

0|0
    0|2
  • Besiktaş şu an çok kötu durumda

0|0
    0|0
  • feyenord a şans vermiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...