Babanızın baba olduğunu anladığınız anlar?

babanızın baba olduğunu anladığınız anlar ... ?babanızın baba olduğunu anladığınız anlar ... ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• bana bakarken gozlerı ışıl ışıl oluyo ıcınden kızımm benım dıye dedıgını hıssedıyorum ama sozlere vuramadı hiç uykumda opmustu bı kere uyuyo gıbı yapmıstım gece odama gelır ustumu orter o gostermese de babam gozlerımın ıcıne oyle bakar ki daha guvende olacagım daha ıyı hıssedecegım sekılde kımse bakmadı bana oyle,bu hayatta kaybetmekten korktugum ınsanların basında gelır babacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sadece maddi ihtiyaçlarımı karşıladığı anlar...

0|0
    1|0
  • onun baba oldugunu hıc aklımdan cıkarmadım kı :)

0|0
    0|0
  • anlamadım pek ev arkadaşı misali takılıyor öyle.

1|0
    0|0
  • Her an hissettiriyor baba olduğunu sağolsun.Babam bitanedir.

0|0
    0|0
  • Hala acaba diyorum:D

"alıntıdır"

0|0
    0|0
  • beni ilk kucağına aldıgı an:D

0|0
    0|0
  • annemden daha şefkatlı diyebılırım. hergün öp bakım babanı dedığinde hala küçük çocuklar gıibi ona koşabılıyorum. ben onun bebeği oda benım tek aşkım olarak kalacak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• harika bir cerrah olmasina ragmen, beni ameliyat etmesi gerekirken cok zor bir durumda, elleri asla titremeyen babamin nester tutamadigi an. bana anlatmisti ameliyatima giren doktor, zaten ayildigimda basimda halinden belliydi.

kucukken beni omzunda tasimasi, sen benim oglumsun, benden daha yukseklerde olacaksin derdi.

ne olursa olsun yanimda oldugunu bilirdim, guclu olmayi , calismayi bana ogrettigi her an baba olmak bu sanirim derdim.

2|0
    0|0
  • Hala acaba diyorum:D

1|0
    0|0
  • diğer beş kardeş ile tanışınca :))

0|0
    0|0
  • baban o dediler baba dedim ...

0|0
    0|0
  • yemek yemeye gıdınce kendısı sımıt yer bana döner alırdı :(