Günümüzde kızların sporla ilgisi?

Günümüzde görüldüğü gibi kızların sporla ilgilenmeme sebebi sizce ne olabilir?
Hele ki fit bir erkekle sevgili vs. olmak isterken kendilerinin sadece makyajla kurtulabileceklerinimi sanıyorlar?
Kızlar spor yapınca kendilerinin canavara dönüşeceklerini falanmı sanıyorlarda spora ilgi yok denecek kadar az?
Ben bir sporcu kız ile birlikte olmak isterdim. Birlikte spor yaparak gezmek ve günün stresini orda atmak. Ama malesef böyle bir kız bulmak günümüzde zor sanırım. Spor salonuna gelen kızların çoğuda yabancı olunca iş git gide zorlaşıyor :)

Güncellemeler:
Kişisel düşünülmemesini rica ederim...

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Etrafımda cok kız sporla ugrasıyor bende 3-4 dal degistirdim sporla ugrasırken farklı bir dünyada yasıyomus gibi hissettim sen öyle diyince

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne alaka. Sporla ilgilenen yığınla kız var

0|0
    1|1
  • abi çok bos konusmusun sen ya spor saglık kendine güven için yapılır ayrıca karsına böyle biri çıkmadıysa bizene

0|0
    0|1
    • Sende çok dolu konuşmamışsın. Ben zaten spor sadece dış görünüş falan yazmadım sadece çevremde fazla kişi olmadıgını dile getirdim. Ayrıca şunuda belirtiyim spor yapanların çoğu sağlığı için yapar ve bende öyle yapıyorum ve spor belli bir yerden sonra bağımlılık yapıyor insan hep fit kalmak istiyor ve hep daha fazlasını. Yağ tulumu olmaktansa fit olmayı tercih ederim

• :) bisliklete binilir belkide oda güzel oluyo yaa:)

• Spinig çok yoruyor ya bir kere ankaradan eskişehire gitmiştik grupla hayatımda bu kadar yorulduğumu hatırlamıyor yaklaşık 10 saatimizi aldı

• Cok cocukca bir yaklasim. Cevren de armut olan kizlari gordun diye butun kizlari armut mu sandin? (sekilolarak) . Bizim sitenin butun kadinlari sitenin spor salonundan cikmiyor. Cevremdekileri hic söylemiyorum bile.

0|0
    0|0
  • Valla ben çok tanıyorum sporla uğraşan. Gittiğim spor salonunda çok var

1|0
    0|0
  • Ne alaka. Ben mesela sporu severim

1|0
    0|0
  • "Kız dediğin spor mu yapar? O ne öyle kaslı kaslı ıyy" diyen erkekler de var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok iyi bir konuya deyinmişsin çok da haklısın burada da herkezin tanıdıkları yapıyo zaten spor :) bak hemen kendi üstüne alınanlar nasılda çıkmış ortaya :D

0|1
    0|0
  • İlgisizler

0|0
    1|0
  • Spor yapmak sadece goruntuyle alakali degildir bir tur terapi ve saglik durumudur

0|0
    0|0
  • sporla ilgileri yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...