Göbegimden kurtulmak için ne yapmaliyim?

Arkadaslar ben yaklasim 1 aydir hatta biraz daha bile fazla olabilir diyet yapiyorum yedigime ictigime dikkat ediyorum cok her sabah ve aksam tartiliyorum boyum 176 kilom 62.5 ne yaptiysam göbeğimden kurtulamadim kesin sonuc olarak 2ayda gobegimi eritecek bir spor falan biliyormusunuz pilatese yazilmayi dusunuyorum sıkılasirmiyim en onemlisi gobek gider mi? he birde kas hastasi oldugum icin normal insan 2 saat yapiosa ben1saat yapcam gunde atiyorum kendimi yoramam cok :(

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• gobek atarak :)) bel kısımının hareket lerını artırarak

0|0
    0|0
    • samba midir zumbamidir ona iyi diyolar bana net cozum lazim ya arkadaslar boyle 2ayda dumduz etcek

• cok iyi sagolasin o zaman onada bakim bir :)

• bır anca o gobekten kurtulman dılegıyle basarılar

Erkekler Ne Diyor 11

• Plates bence iyi bir seçim diyette yapıyorsan sıkı bir karına kavuşabilirsin. Tek yapman gereken fazla karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durman. Plates+dengeli beslenme=Sıkı bir karın diyebiliriz. Yorumlara bakmadım ama mekik çek diyen kesin olmuştur. Sadece mekikle olacak iş değil bu. Tek yapman gereken dengeli beslenmek. Diyet nasıl uyguluyorsun bilmem ama benim tavsiyem 3 ana 2 ara öğün ve ara öğünlerde meyve tüketmendir

0|0
    0|0
  • yanlıs diyet yanlıs hareketler ve sonuc oyle olması normal :)
    al bunu oku uygula
    http://resimhack.com/x/zayıf.jpg

0|0
    0|0
  • karın bölgesi antrenmanı öneren insanlar bu işten kesinlikle anlamaktadır bu işin tek çözümü var kardiyo+diyet istediğin gibi araştırabilirsin kesinlikle tek çözüm budur ;)

0|0
    0|0
  • göbek aslında çok pasif bir bilge bildiğin balkon ayrı bir bölüm orası ne yapsan yap gitmeyebiliyo
    ayrıca göbek mi göbüş mü göbüşse kalsın düz karın hiö sevmem ben değnek gibi :)

0|0
    0|0
    • göbek degil oyle kiyafetlerden gozukmuo. hic atiom bikini giyince belli olur anca kiyafette dumduz gozukuom zaten

• :)) ya boşver sen nasıl mutlu oluyosan oyle kal bunu ona farkettir napacak nişanlımın göbeği harika diye övünme ihtiyacı hissetmiyo heralde?

• biraz zor biri cok hatta :)

• Squat ve mekik

0|0
    0|0
  • kilon çok değil ama bölgesel yığılma var demek ki spor salonuna git derim ben

0|0
    0|0
  • Ekmeksz ymk ye.
    Sadece oglen 1 dlm ye.
    Bol bol kosu yap.
    Mekik yap

0|0
    0|0
    • zaten karbonhidrat yemiyorum hiç diyetlerde ekmek veriyolar ya 4 dilim yiyorum yoksa bunariz yani b vitamini eksilio hafiza kaybi oluo:/ mekigi beceremiom ya tutup birinin yaptirmasi sart bana o zaman gunde kac tane gerekio?

• Ilaclar var doktora dns ilk

• bakim o zaman :)

• terlemeyi deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Ekmek tüketme yeterrr

0|0
    0|0
    • tek onla olmazki bence birde masa basi isi yapiom ondan sirf bence almamam mucize eylulu bekliyorum spora yazilmak icin izne ayrilcam ya

• Hiç gerek yok yemel yerken kasık kullan 15 günde farkına bakarsun O zaöan benı de unutma bana hak verirsin

• insallah tesekkurler :)

• mekik çeksene

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...