Göbekle kas yapma çabaları :D?

186 boyundayım 75 kiloyum hafif göbeğim var birazda göğüsüm var gibi ben 3 haftadır mekik çekiyorum ve göğüs kası çalışıyorum karnımın ve göğsümün biraz sertleştiğini hissettim yok fakat görünürde bir değişim yok bu kiloyla güzel bir fizik imkansızmı yoksa çok çalışırsam olurmu olursa güzel karın ve göğüs kasları için ne kadar zaman lazım birde 3 haftadır uğraştığım halde halen şınav çekemiyorum çok zorlarsam 10 tane. bende göğüs için başka hareketler yapıyorum sorun olurmu. Şimdiden teşekkürler

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• daha yolun çok başındasın göbek kardiyo+diyetle erir zaman içerisinde çalıştığın ağırlıkları arttırmayı ihmal etme zamanla her şeyi yapacaksın ;) insanlar yıllarını veriyor bu spora 3 hafta çok komik gelir onlara ;) bu arada kilon gayet ideal :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• mekik çekerken o olan göbeğin eridi mi? düzleşti mi karnın

0|0
    0|0
    • öyle çok bir göbeğim yok zaten fakat gözle görülür bir fark olmadı fakat karnımı sıktığımda alt kısmında kasların öncekine göre çok daha sert olduğunu hissediyorum

• ozamn devam et yapmaya dememkki ilerde gözle görülür bir kas olacak

• yüzen isnanların bile 2-3 yılda oluyor istedikleri şekilde hemen olacağını mı sanıyorsun

0|0
    0|0
    • hayır zaten merak ettiğim ne kadar sürede olacağı hemen olacağını sansam sormazdım zaten birde yağların kaslara bir engel olup olmayacağı

• yağlarını ilk eritmelsin sonra kas yap yoksa hiç işe yaramaz

• Bence göğüs kası yap göbeğini erit karın kasları çok belirgin olunca güzel olmuyor bence

0|0
    0|0
    • zaten sporcular kadar demiyorum güzel gözükçek kadar istiyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Günde 5 şınavdan başla her gün bir arttır. 10 olunca, 2 hafta 10 yap sonra yavaş yavaş 15'e ve 20'ye kadar çık. Sonrasında (20'ye çıkman 1 ayı bulabilir) uzun bir süre 20'ye devam et.
    Günde 3 kere 18 tane mekik yap. Bunu 2 hafta yap. Sonra 3 kere 24 tane yap ve 3 ay devam et.
    Günde 2 kere 10 tane bacak mekiği çek. 2 hafta böyle yap ve sonrasında bunu 15'e çıkar.

(Bütün bu yazdıklarımı aynı gün başla ve devam ettir. Tahmin edeceğinden daha kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşacaksın.)

0|0
    0|0
  • sadece mekik çekmekle karın kası yapman imkansız. öncelikle mekik ve şınavla devam et ve barfix demirinde barfix çekemezsen bire asılı dur. Karın kası için en önemli şey diyettir. Ayrıca sana tavsiyem tüm vücudunu eşit orantıda geliştir yaklaşık 15 antreman sonunda düzgün mekik şınav barfix vb. çekersen gün geçtikçe bunların tekrar sayılarının arttıgını göreceksin. İlerleyen seviyelerde mekik hareketini kolay olanları çok tekrar zor olanları ağırlık ile az tekrar yaparak daha iyi gelişebilirisn.

0|0
    0|0
  • göğüs kasları için en iyi hareket şınavdır, şu an 70 şınav çekiyorum ama 6 aydır çalışma sonucu, boyun ve kilon çok iyi kas yapmak için yani vücut kitle endeksin iyi ama karın kasları kolay kolay çıkmıyor, düzenli ve sürekli yapmalısın mekiğin dışında en iyi baklavaları çıkartmanın yolu ise barfiks demirine ters asılıp mekik çekmektir, çok zor bir harekettir, ama sen azmet 2 ayda gözle görülür değişimler görürsün

0|0
    0|0
  • Koşu yapmalisin ve twist ile beraberinde mekik çekmelisin mekik şöyle olmali
    4x15 sisteminde. Yani 15 kere cek dinlen 15 cek dinlen 15 cek dinlen ve son olarak 15 cek bitir.

0|0
    0|0
    • öncelikle teşekkürler mekiği zaten o şekilde yapıyorum haftada 5 gün, fakat koşuyu ne derecede yapmalıyım günde şukadar kalori idealdir diyebilirmiyiz acaba çok acelem yok tek istediğim sağlıklı güzel bir vücut

• Kalori detaylari hakkinda bilgim yok 30 dk 1 saat koşabilirsiniz parklardaki bisiklet ilede pedal cevirmelisiniz. Eğer cihazıniz s4 falan ise bende s4 var. Uygulamalar arasnda S Health programı var oraya boy kilo yazin günde ne kadar kosucaginizi, kosunca ne kadar kalori harcicanizi, ve günlük yemekte kaç kalori alcaniz gibi seyler yaziyordu.

• benle aynı boydasın ama kilon az bence 80 nin üstüne çıkman gerek sağlam ye ve koş.

0|0
    0|0
    • kilom az diyosunda göbek var yağlar gözüküyor özellikle bacaklarım falan çok kalın

• mekık cekme en ıyı mıde hareket seker ve tuzu kesmektır. unutma ;) bos muhabbetlere kanma ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...