İki ayda resimdeki kız gibi olabilmem için yardım? Lütfen çok önemli?

Hoşlandığım çocuk yağ tulumu diye dalga geçti bende. Hayran olduğu bir kız var bu.
yoooooogggaaapants.com/.../...ff12cff1291c8a_8.jpg

İki ayda nasıl bu kız gibi olabilirim? En fazla üç.
Boyum 170 75 kiloyum. Kız 175 53 kilo.

0|0
18|37

En İyi Erkek Görüşü

• Selam 170 boydayken 75 kilo biraz fazla ve senin ideal bir vücut için 10 kilo vermen lazım min 65 max 68 falan olman lazım. Resimdeki kızın vücut yağ oranı en fazla yüzde 10 dur seninki şu an tahminim en az 30 35 dir. 2 ayda bu kız gibi olman imkansız. Ama yavaş yavaş olmak imkansız değil hatta bu kızdanda iyi olman mümkündür. Çünkü bu kızın boyu kısa ve buda max kilo sınırını etkiliyor. Oncelikle sana yağ Tulumu diyen biri için spor yapacaksan hiç uğraştıma beni ama kendin için yapacaksan yardımcı olabilirim

0|1
    0|0
    • Tamam önemli olan kendim için olması.

• Kardiyo konusunda var biraz

• Öncelikle şunu söyleyeyim spor geçmişini sorduğumda kardiyo söylediğine göre geçmişin yok. Bu iş de sadece kardiyoyla olmaz. Bu süreçte en önemli şey dengeli beslenmedir ve gerçek anlamda dengeli beslenme senin kilonu ve vücudunu yüzde 70 kadar etkilerken yaptığın spor yüzde 30 kadar etkiler. Öncelikle ilk işin bir spor salonuna yazılmak ve ilk başlarda kendi vücut ağırlığın ile çalışmak. Ve her zaman önce en az 40 dk KOŞMAK ve spor sonrasında yaklaşık 10 15 dk biraz hızlı yürümek bu fotoğraftaki kızın gibi olmak istiyorsan sabretmen gerek

Erkekler Ne Diyor 36

• Genetiğin haritasını s*kmiş atmışsın bu soruyla..
    İttirilmeye mahkumsun..

Kaldı ki, resımdekı esmer öyle orantısız bir vücuda sahip ki..
    Birde buna özenıyorsun, yazık..

Bunca millet boşuna kan, ter döküyor demek ki spor salonlarında..
    3 ay he..

Sen biraz aklını boşalt biraz, sonrasına bakarız..

0|1
    0|0
  • bu kıza hayran kalınmamak imkansız
    kim bu

0|0
    0|0
  • Çok kolay boğazını biraz zaptedikten sonra (özellikle saat 21 den sonra birşey yemeyeceksin. Ekmeği, şekeri hayatından çıkaracaksın. Gündüz enaz 30-60 dk. belli bir tempoda düzenli yürüyüş yapacaksın. Bol zeytinyağı, zeytin gibi doğal ürünleri tüketeceksin. Geceleride biraz fazla mesai yapıp-yada birlikte birileriyle yapıp (eline-beline kuvvet) aldığın o kalorileri vereceksin hemde kilo vermenin mutluluğunu en özelinden yaşayacaksın.

0|0
    0|0
  • olamazsın

0|0
    0|0
  • Spor yapıp kendiniz daha iyi bir hale getirebilirsin. Fakat boyle olmak kolay degil. Bu arada seven kisi oldugun gibi sever olmasını istediği gibi degil.

1|0
    0|0
  • Bu kızda garip olan kilo değil büyük kalça ve incecik bel. Bu fiziğin her insanda olabileceğine emin değilim. Bel bölgesinden yağ aldırmış veya kalçası ile ilgili estetik yaptırmış olabilir. Bu sebeple kendine gerçekçi ve kendine uygun hedefler koy. Erkek arkadaşın seni beğenmiyorsa sen de seni beğenen birisini bulursun. Böyle şeyleri de kafana takma.

0|0
    0|0
  • Özelden mesaj atarsan sana kilo konusunda yardımcı olabilirim ama o kalça ve bel de senin azmine bağlı ki kızında gideri büyükmüş :)

0|0
    0|0
  • bunu izle ve haline şükret bence

http://www.youtube.com/watch?v=pl2V9iIc_qE

0|0
    0|0
  • O fiziğe gelmen için 2 ay değil 2 yıl bile yetmez. Hem o ince bele ve büyük kalçalara sahip olma ihtimalin biraz düşük.

0|0
    0|0
  • Justin Bieber in sevgilisi değil mi o :-) itici yav o kadar kasa gerek yok kızda. Ancak 1 ayda onun gibi olan imkansız diyeyim.

0|0
    0|0
  • O ne lan ben yemeğin bol salçalısını gördüm, böyle kız ve kalçalısını görmedim Kızın kalçaları değilde kalçalarını kızı var sanki :D

0|0
    0|0
  • Kiz harika fakat oulr yorum yapamayiz once resmini yolls oule

0|0
    0|0
  • 1 ayda imkansız böyle bir vucuda sahip olmak. bende joni sins gibi olmak isterdim 1 ayda ama mümkün değil.

0|0
    0|0
    • 3 ay

• HahahHahah :Dd

• senin en az 4-5 ay çalışman lazım. çünkü sadece kilo verilerek yapılabilecek bişey değil kas yapman gerekiyor. özellikle kalça ve üs ayak kaslarını çok iyi çalıştırmalısın ve tabiki bel kaslarınıda.

• ıste benım bılgı alanım bana bunlarla gelın :) ben sana 3 ayda bunun gıbı bır fızık yaparım hemen yardımcı olablılırım ıstedıgın zaman gel yapıyım sadece 3 ay ver bana

0|0
    0|0
  • az ye spor yap ve böyle kalça için squat şart

0|0
    0|0
  • Kalçanın kızı var :)

0|0
    0|0
  • kızda harikaymış :D

0|0
    0|0
  • Anammm. O ne korktum be :)
    Koş kanky. Hergün en az bir saat sabah 1 saat akşam

0|0
    0|0
  • sen bir senede anca olursun gidip egzersiz yapcağına buraya gelmişsin

0|0
    0|0
  • popo kısmına biraz kiloları topladığın zaman aynı kız olucan yeminle bak..

0|0
    0|0
  • kızda da ne g*t varmış be

0|0
    0|0
  • Olamazsın.

0|0
    0|0
  • Köle misin bacım sen

0|0
    0|0
  • sen şişman değilsin ki. 75 kilonun nesi var

0|0
    0|0
  • 2 ayda imkanı yok ;)

0|0
    0|0
  • Valla 2 ayda böle olacaksa kızlar bunun için 2 ay oturmaz bile yaaa :D:D

0|0
    0|0
  • İki ayda olmaz.

0|0
    0|0
  • çoook çabalaman gerekir ya bu kız sadece zayıf değil vucut oranlarıda çok seksi

0|0
    0|0
  • Götün kızı çıkmış

0|0
    0|0
  • 8-10 yıl spor falan yap anca

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 18

• İtici bence sen seni olduğun gibi kabul edecek birini bul kilo vermek istersen de spora başla ama özenti olma gerek yok bence :)

0|0
    0|0
  • Bu kiz cok iyi, ama senin 3 ayda bunun gibi olman biraz da haksizlik , belkide kac zamandir sporla ugrasiyor

0|0
    0|0
  • 2 ayda imkansiz.

0|0
    0|0
  • Tempra SX gibi...
    Neyse demedim bir şey...

0|0
    0|0
  • 2 ayda 20 kilo verip bu kalçaya sahip olman imkansız.

0|0
    0|0
  • İmkansız

0|0
    0|0
  • Kalcalar igrenc

0|0
    0|0
  • Igrenc bu ne squati abartmis bu.

0|0
    0|0
  • O kalça ne be ananeminki gibii iykk

0|0
    0|0
  • Kimse için değişmeye değmez

0|0
    0|0
  • 2 ayda en fazla 6 kilo verebilirsin daha uzun zaman alır

0|0
    0|0
  • En az 25 kilo vermen lazım. Buda en az 2 ay demek..

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle igggrenc
    erkek ark. nın kalitesi belden asagı
    hiçbişi yapma boşver salla

0|0
    0|0
  • sevgilin seni gerçekten seviyosa olduğu gibi kabullenmesi lazım.

0|0
    0|0
  • kız kalçadan ibaret

0|0
    0|0
  • Hiç de hoş bir tip değil bence. Vücut dediğin orantılı olmalı.

0|0
    0|0
    • Vücut dediğin orantılı olmalı ama sporcu bir bayanın kalçası nın vucuduyla orantılı olması imkansızdır. Bayanlarda yağlar kalçadq birikir ve ne kadar fit olursan o kadar büyük olur

• Kızlarla erkeklerin bakış açısı daima farklı olmuştur. bir erkekle elin kızını tartışacak değilim. O da senin düşüncendir.

• Sen bu kızdan daha güzelsin eminim o hoşlandigin çocuk zevksizin tekiymiş :)

0|0
    0|0
  • Bütün kilosu g*t herhalde bunun

0|0
    0|0
    • Tüm kilosu g*t haklısın. Bunun sebebi yağlarin büyük kısmının erkeklerde göbek kısmında toplanması bayanlarda ise Kalçalarda toplanmasıdır bu nedenle bayanlar daha çok bacak çalışarak yağlı bir kalça yerine seksi bir kalçaya sahip olabilirler

Yükleniyor...