Kızlar dövüş sporlarıyla ilgilenen erkek mi yoksa bale yapan erkek mi?

Sevgiliniz ya da sevgiliniz olsa, hangi sporla uğraşsın istersiniz neden? +1

0|0
35|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 35

• Estetik.
    Yüngül atletika, buz pateni ve s. bu erkekleri daha çekici buluyorum. bir de estetik olur çizgileri.
    Boks, güreş ve s. Bu spor türünü vahşi buluyorum ve sevmem. Erkekleri de deve benzer. Korkutucu olur

0|1
    1|0
    • eyvallah deve benzemek bizim için bir onurdur :)

• Hele boksta nedensiz yere bir birinin ağız burnunu kabarıyorlar. Hiç sevmiyorum agressiv bir döyüş sanatı. Ama buz pateni bir klip, bir şarkı, bir aşk filmi. Kanadalılar ikilikde buz pateni sürerler, çok romantik

• :) biz birbirimizin ağzını burnunu nedensiz yere kırmıyoruz :) neyse uzun mesele bu :)

• Tan sağtürk tercihim.

0|1
    0|0
    • Tan yakışıklı eleman tamam da :) ne bileyim :p

• dostum bende boksörüm burda sporumuzu omurlandırıyosun ve boksörle baleriniin nasıl kıyasliyosun anlamadım

• bale yapsın eteği de benden sdas

1|1
    0|0
  • Baskeyci ya da yuzucu iyidir. Simdi dovuscu olcak beni kum torbasi doye dovwsi gelcek falan hic gerek yok :D

0|2
    0|0
    • Ben yüzücüyüm istersen tanışabiliriz :D

• kesinlikle :)

• Ben dovuscu olayim o da golf pynason obda spor yani :) ben prof falan anlamam dalarim haha

• Daha erkeksi sporlarla uğraşsın isterdim, hatta kick boks sevip bana da öğretse dadından yenmez o sevgili:)) Sebebi de sanırım daha sert mizaçlıları beğeniyor olmam olabilir:))

0|1
    0|0
    • :) boks biliyorum 6 senedir profesyonel olarak yapıyorum bu sporu :) istersen öğretebilirim ;)

• :) maşallah :) güzelmiş burnu sevilesi insan seni :)

• dövüş sporları elbette. bale nedir ya, dansla uğraşan erkekler de itici gelir. itici olmasa bile çekici gelmez en azından

0|1
    0|0
  • ikisinin ortasına kickbox yapan erkek candır panpa

0|1
    0|0
  • Tabikide martial arts)) mesela kickbox, taekwondo, muaythai gibi dovus sporlarla ugrasan erkekler candir. Onlara karsi acayip derecede zaafim var))

0|1
    0|0
  • Latin dansları yapabilen erkek ♥

0|1
    0|1
  • Bale yapan erkekler, iğrenç gözüktüklerinin farkına varmalı bence.. Dövüş sporlarıyla uğraşan daha iyidir..

0|1
    0|0
    • teşekkürler :) her zaman iyi olduğumuzun farkına varmamızı sağladığın için boksörüm :)

• Tabiki dövüş sporu yapan erkek. Yanımda tam bir erkek olduğunu hissettirir. Bale yapan erkek özgüvenli olsada biraz hafif kaçar

0|1
    0|0
  • Dovus sporlari bir cazip geliyi güçlü ve güvende olduğunu hissettiriyor insana ama bale yapan erkek de özgüveni tam, insanlarin oluşturduğu o duvarları yıkmış özgür biri gibi hissettiriyor. ikisi de güzel ya :D

0|1
    0|0
  • Bale yapsin benimle :3

0|1
    0|0
  • bale. Tan Sağtürk mesela.

0|1
    0|0
    • eyvallah :) taytlı elemanı aslan gibi elemanlara tercih ediyorsunuz yani :)

• Tabii ki de dòvüş òzellikle boksör

0|1
    0|0
  • Dövüs. Korusun beni :D

0|1
    0|0
    • kesinlikle :) bunu diyen hatuna bitiyorum ben :) kimisi de tutturmuş ben kendimi koruyabilirim :p

• Bale yapan erkek nedir beeaa

0|1
    0|0
  • Dövüş sporlarından herhangi birini yapsın ama bale yapmasın

0|1
    0|0
  • Dövüş sporları tabi ki

0|1
    0|0
  • Ben balerinim o da dovuscu olsa bence cok hos bir cift olurduk

0|1
    0|0
    • bak bale hatun kişiye yakışıyor :) ben boksörüm 6 yıldır profesyonel yapıyorum bu işi :) pardon yaş kaçtı :)

• Ben 6 yil yaptim ara verdim simdi tekrar basliycam

• hiç problem değil evimin kadını hayatımın balerini olabilirsin ;)

• bale

0|1
    0|0
  • Gitarist erkek candır :D

0|2
    0|1
  • benim eski sevgilim kişi boksçuydu :) Ama sonuçta biri baleye veya kick boksa gidiyor diye asik olunmaz seviyosam gerisi önemsiz

0|1
    0|0
  • Tabiki dovus sporlariyla ilgilenen erkek :)

0|1
    0|0
  • Bale yapan erkek kadar tiksindirici bisey yoktur bence ne oyle tayt mayt

0|2
    0|0
  • -Dövüş sporları erkek için ideal
    - kadın dans için uygun

0|1
    0|0
  • Dövüs tabiki. Bale nedir ya taş gibi olsun böyle bana karsi nazik ama adamları pert etsin 😜😜😜

0|1
    0|0
  • Kick boks ve muay thai yapan erkekler :))

0|1
    0|0
  • Bale olmaz ya sert erkekler daha çekici geliyor:)

0|1
    0|0
  • hiçbir şey ile ilgilenmese de olur ama beni taşıyabilsin yaaaaaniii

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 14

• Varoş bölgede yaşayan insanlar şiddet dolu bilinçaltlarından dövüş sporları ile ilgilenenleri seçerler. Polislik, askerlik mesleklerini sevmeleri, hayran olmaları da bunun gibi. Ama şehir hayatını dolu yaşayan, sosyal ve kültürel yönü gelişmiş insanlar kaba güçten ziyafe beyin gücü ve sanatsal değeri olan iş ve kişilere ilgi duyar.

1|2
    0|0
    • vay babanın kemiğine :) bakış açına saygım sonsuz kardeş :) bizde saygıda mecburiyet sevgide özgürlük vardır ;)

• :)) babana rahmet iyi güldüm bu soruya

0|1
    0|0
  • Bale yapan bir erkeğin kız arkadaşını sokkata beklerken geldiğini görüp ona doğru koşması ne ilginç olur diye düşünmekteyim :D

0|1
    0|0
  • bale yapan erkek ne ya dasgsdgasD:S

0|1
    0|0
    • hacı vallaha hatunun birinden duydum tan sağtürk var ya o na hastaymış :) bende boksörüm dedim bir kıyaslama yapsak kim daha önde diye ;)

• en büyük hayalim boksör olmak, köyde yaşıyorum kendi imkanlarım ile vücudumu geliştirmeye çalışıyorum inşallah geleceğin yıldızı olacağım

0|1
    0|0
    • 6 yıldır uğraşıyorum boksla kardeşim profesyonelim ;) mutlaka ilgin varsa yapmalısın :)

• yumruk yiye yiye atmayı da öğrenirsin merak etme hem sandığın kadar ağır bir spor değil ha tabi arada kazalar da olmuyor değil ;)

• ilk olarak resimdeki ben değilim ama resimdekine yakın bir vücudum var ama yumruk atmayada korkuyorum yani insan yüzüne vurmaya işte sırf bu yüzden boksa gitmek istiyorum bakıyorum sokakta benim emsallerim böyle zayıf çelimsiz çok iyi dövüşüyorlar yani dürüst olayım KAVGA ETMEKTEN KORKUYORUM sırf bunu yenmek için gideceğim boksa inşallah

• Bence en iyi spor yüzme yüzme ile uraşmasını isterdim

0|2
    0|0
    • Egom tatmin oldu :D profesyonel yüzücüyüm :D

• Anladım teşekkür ederim zaten prof. olarak istemiyorum haftada 3-4 gideceğim zaman geçirip birazda vudumu toparlayacağim bir yer hobi olarak yani

• O zaman benim dediğimi yap sana en yararlısı o olacak

• bu baslik niye benim aklima geldi bende boksorum :)

0|1
    0|0
    • ;) ben bir arkadaş sağ olsun onun sayesinde buldum :)

• 1.85 boy 93 kiloyum 3 senedir amotor olarak yapiyom cocukken istedim ailem gonerdermedi arti bir alinca xper puani aliyomu :)

• :D hayırlısı devam et bırakma yarıda kesinlikle ;) evet her +150 de bir Xper artar ;)

• ben ney üflüyorum oda gitar çalsın :D

0|1
    0|0
  • Tabiiki yüzücü erkek :D kızlar burdayım haberiniz olsun :D

0|1
    0|0
  • Hem maço isterler hem balet derler bu nasıl çelişki:) Maço baletmi olur.

0|0
    0|0
  • Dövüş Spoerlarna giden Erkek varken. kızların Herzmanki TercihiTayt Giyen Erkekler oluyor Gözlernde bir skntı var onların Galiba. d

0|0
    0|0
  • Bale yapan erkek var mi ya? Aga yanlis biliyorsun bence onlar erkege benziyor ama degil :D

0|0
    0|0
  • hmmm bale bildiğim tek bale gareth baledir :=)

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru şimdi? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...