9 bitkiyle 3 ayda 30 kilo veren adam. Bugün bir tarif izledim televizyonda. Ne dersiniz uygulayalım mı?

İzledim televizyonda ama tam not alamamışım int.te araştırırken kadınlarklübünde de yazmışlar.

Benim 6 7 kilo fazlam var. Benim gibi kilolarından şikayetçi arkadaş varsa ne dersiniz haydi aktara:)

mate çayı

kekik(bilye kekik)

çoban çökerten

barut ağacı kabuğu

yeşil çay

sinirli ot

biberiye

funda yaprağı

cinnema otu

hepsinden birer tutam koyun ortalama 1 yemek kaşığı kadar olucak karışım,

barut ağacını 1 tane kabuk tarçın gini kırın

yeşil çayın tutamını diğerlerinden fazla atabilirsiniz cimena 2 yaprak kadar ..

sıcak suyla çay demler gibi demleyin günde 3-5 fincan sabah aç karnına ve yemeklerden önce (aç karnına) için. Bakalım ne olacak:) Herkes yazsın sonra burda zayıflayıp zayıflamadığını. Ben yarın alıcam malzemeleri çok merak ediyorum!:D

Güncellemeler:
Bu arada televizyondaki adamı bu çayla zayıflatan diyetisyen yüksek tansiyon olanlar içmemeli diye söyledi, aman dikkat edelim.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• tansiyonu olanlar içmesin,mate de kekik de biberiye de tansiyonu yükseltir.kilo vericem diye gidiverirler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu tip diyetler kasları proteinden yoksun bırakacağı için diyetin sonunda ben şu kadar kilo verdim ama kollarım bacağım sarkık popomdaki selülitler kaybolmadı bu kadar zayıf olduğum halde neden pelte gibiyim tarzından serzenişte bulunmanıza neden olacaktır.

0|0
    0|0
  • rakamları yanlış yazmışsın arkadaşım adam 5 ayda 36 kilo vermiş :D içme bilmediğin şeyleri.her bünye kaldırmıyor böyle şeyleri.git bir doktora danış içiceksen öyle başla.bir tanıdığım bilip bilmeden 2-3 ay bi kaç bitki karışımını.böbrekleri iflas etti bazı bitkiler yüzünden.sadece bu değil örneği çok var.araştır derim sana ben.

0|0
    0|0
    • ikincil kaynak kadınlarklübü. ben deniycem valla. :D

• bendede var 3-4 kilo fazlalık işe yarıyorsa haber ver bende başlarım:D ama bence yok öyle bir dünya spor yapma diyet yapma çayı iç zayıfla bana ilginç ve yalan geliyor doğrusu

• televizyonda her görülene inanmamak lazım bi uzmandan yardım alınarak yapılmalıdır butür şeyler zayıflamak uğruna birçok bayan ölmedimi? kişinin bünyesine yapısına göre farklılık gösterir bu tür şeyler

0|0
    0|0
  • biraz önce bende izledim bence altında başka birşey var adam pazarlama yapmak için o adamı kullanıyor olabilir

0|0
    0|0
    • yok bunu bende düşündüm ama saçma yani.. o bitkilerin hepsini niye pazarlamk istesin

• Pazarlamak için yapılmış olabilir.

pazarlamak için yapılmamış olabilir.

Ben denemek istiyorum. Hiçbirşeyin doğruluğunu denemeden bilemeyiz değil mi? Hiçbiri zehirli değil sonuçta:)

• Zehirli değildir ama alerjin olup olmadığına dikkat et =)

Kızlar Ne Diyor 5

• O boğazını da tutmuştur ,sadece çayla zayıflanmazki

0|0
    0|0
    • e tutalım bari bizde:) çünkü biliyorsun ki salt boğazını tutmak işe yaramıyor.

• bunlardan kaçar gram alsak kafi ?

0|0
    0|0
    • birer tutam atıyorsun demliğe. Hepsi eşit miktarda olucak ve bu karışım bir çorba kaşığı yapacak şekilde

• tamam ama aktardan kaçar gram alalım ?

• yani işte ilk 1 ay için 100 150 gr al sen..

• 30 kilo versem ölürüm lan ben.

0|0
    0|0
  • ben gelemiyorum bu bitki mitki olayına yahu.

midem kaldırmıyor.

bence yapma, git spor yap .

0|0
    0|0
  • tek başına mate çayıda etkili ama ben içemem öyle şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...