Futbolu seven kızlar için ne düşünüyorsunuz?

Futbolu seven kızlar için ne düşünürünüz. kızlar neden futbolu seversiniz

0|1
15|71

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 70

• seviyorum onları

0|0
    0|0
  • Futbolu seven kız diğer kızlardan 1-0 öndedir benim için fakat Pes oynamasını bilen kızlarda futbolu seven kızlardan 1-0 öndedir..

0|0
    0|0
  • futbolu ne kendim severim, ne de bir kızın sevmesini isterim.
    neymiş heyecanmış, adamlar milyar $ ları götürüyo siz heycan deyin :)
    hadi erkekleri geçtim de kızların futbol ile ilgilenmesi itici geliyor bana.

0|0
    0|0
  • çok severim inş evleneceğim insan da futbol tutkunu olur :) kombine de alırım birlikte gideriz maçlara :))))

0|0
    0|0
  • haremdeki travesti.

0|0
    0|0
  • Futbol ilgisi dünyanın ünlü takımlarının karşılaşmasını tarafsız olarak keyifle izlemekse okey. Ama takım tutma fanatiklik şeyleri bana itici geliyor. Birde sadece izlesin futbol muhabbeti yapmasın :))

0|0
    0|0
  • futbolu seviyo olması harika, çünkü ben de futbol sektöründe meslek icra ediyorum:) ama kadınsı özelliklerini kaybetmesin, erkeksi oldu mu güzel olmuyo ;)

0|0
    0|0
  • itici gelmiştir hep

0|0
    0|0
  • güzel düşünürüm

0|0
    0|0
  • Sempati duyarım da b*kuda çıkmasın dimi

1|0
    0|0
  • itici. gitsin ayakkabı beğensin oje seçsin ruj baksın alışveriş yapsın futbol ne

0|0
    0|0
  • Kızları ve Kısrakları ayrı kefeye koymak lazım bence.

1|0
    0|0
  • Onlar CAN'dır CAN :)

0|0
    0|0
  • Futbolu seven, anlayan kız her zaman tercihimdir. Hele ki playstation oynuyorsa candır, Baş tacı yaparım onu :)

0|0
    0|0
  • Yani , anlasın bazen izlesinde. İlk 11 i sayacak kadar bilgili olmasin. Kız dediğin makyaj yapar. Dizi sever. Bazen oturup benle izlerse olabilir. Tadindan yenmez o kız

0|1
    0|0
  • ben hiç hoşlanmıyorum kızların fanatik olmasından. bide maçlara gitmezler mi forma giyip üstünede bol bol küfür ederler şimdi gözümde canlandılar ne berbat bir manzara :(

0|0
    0|0
  • Futbol da bir spor dalı neden sevmesinler ki? Bayan futbol takımları da var...

0|0
    0|0
  • çok iyi şeyler düşünüyorum hele koşarken :)

0|0
    0|0
  • Hele ki ofsaytı biliyorsa o kız candır.

0|0
    0|0
  • Cok hosuma gider ya :) beraber futbol konusuyoruz tartısıyoruz :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 15

• futbol oynayan kızları itici bulurum ama futbolu seyretmeyi çok severim.. zaten genel olarak sporla ilgiliyim.. her türünü severim.. ama aşırı hareketlere karşıyım.. aşırı fanatik değilim yani.. futbolu sadece erkekler sever die bişey yok..

0|0
    0|0
  • Futbol diger sporlardan daha eglenceli ve zevkli. Ucunda sehrinin takimi varsa bastacisin. Sehrinin takimini tutanlara destekleyenlere selam olsun :)

0|0
    0|0
  • Futbol kız veya erkek olarak ayrılmayacagı için. Kızlarin sevmesi anormal değil

0|0
    0|0
  • Futbolu neden seviyorum çünkü bir futbol şehrinde doğdum, büyüdüm, yaşıyorum. Ayrıca babam da büyük bir etken. Zıt takımları tutsakta.

0|0
    0|0
  • Futbolsuz Olmaz Ki..
    Mesela Ben Fenerbahçeliyim O da Galatasaraylı
    Tatlı Tatlı kavgalarımız Olur :D :D

1|0
    0|0
  • Seviyorum^^

0|0
    0|0
  • Eglenceli zevkli ortasaha ve rekabet neden sevmeyelimki:))

0|0
    0|0
  • Niye sevemezmiyiz😊 erkeklere özgü bir şey değil ki futbol.

0|0
    0|0
  • Neden sevmesinler ki ben futbol hakemligi yapiyorum gayet eglenceli :-)

0|0
    0|0
  • Futbol ne bea -,-

0|0
    0|1
  • Bmw ve futbol askta ondan :)

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.
    Delikanlı nedensiz sever.

0|0
    0|0
  • ben pek hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • futbolu severim :D gibi gibi

0|0
    0|0
  • genelde futbolu erkekler oynar düşüncesi vardır bizim toplumumuzda ona inat seviyorum şahsen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...